🔍 Najžiadanejšie!

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Som v tomto svete krátko, ale pokúsim sa pomôcť všetkými informáciami, ktoré získam. Nedávno som hľadal chlorid paládia a narazil som na tohto dodávateľa, ktorý sa zdá byť celkom dôveryhodný, je registrovaný na Alibabe už 14 rokov a má rôzne výrobky.


Chlorid paládia: Odkazy tu
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Počúvajte, naozaj neviem, či to za niečo stojí, ale pred časom som narazil na podivné kongské trhovisko, ktoré je absolútne prešpikované rôznymi dodávateľmi prekurzorov ponúkajúcimi medzinárodnú skrytú prepravu. Ako som povedal, neviem, či je to na niečo dobré, a žiadneho z dodávateľov som ešte nevyskúšal, ale možno vás to zaujme a budete mať lepšiu možnosť určiť ich hodnotu. Len chcem pomôcť, ale nie som si istý, či pomáham.

TU JE:

Ka-bien marketplace
 
Last edited:

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
View previous replies…

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Drsná cena za to, že ste podstúpili riziko objednania z Číny, inak je to dobrá spoločnosť s dobrým a komunikatívnym personálom!
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Wh wingroup tu bol po viacerých problémoch s nimi zakázaný. Preto ich prosím neodporúčajte.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Tento dodávateľ sa teší veľkej úcte medzi hobbyistami na iných fórach:
Založený v Poľsku, podobne ako mnoho ďalších.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
A nevadí vám zdieľať svoje techniky na dovoz? Je to zaslané inej osobe alebo na voľnú adresu alebo aký je váš trik? (Plne pochopím, ak odmietnete odpovedať, samozrejme :).
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Stačí používať správne (vlastné) údaje. Väčšiu pozornosť upútate používaním prázdnych adries, schránok alebo iných konštrukcií. Ak vás chcú, dostanú vás aj tak.


Uistite sa, že poznáte miestne zákony, a uistite sa, že máte "trochu" hodnoverný príbeh
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Áno, a pyrogarage.pl je tiež SKVELÝ. Veľmi rýchle a spoľahlivé služby, objednal som si u nich už viackrát. Sú to však pyro dodávatelia, takže ponúkané chemikálie sú základné chemikálie. A len v práškovej forme.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
www.rpolly.com.
Sídlo spoločnosti je v Nemecku. Uchováva malé zásoby rôznorodých chemických látok. Majú:
MEK
N-butylamín
Síra
Kovový sodík
Benzaldehyd
Etylacetát
Metoxypropanol
Xylol


a niektoré ďalšie menej zaujímavé chemikálie. Takže nie sú to veľké zásoby a nie sú najlacnejšie, ale sú spoľahlivé.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Zdá sa, že sú vypnuté, neodpovedajú na objednávky platí.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Naozaj? To je zvláštne. Komunikoval som s nimi krátko predtým, ako som napísal na fórum, a odpovedali mi rýchlo.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Urobil som 2 objednávky na webovej stránke a v správe sa píše, že vás budú kontaktovať e-mailom pre celkovú cenu s dopravou, ale nikdy neposlali konečnú cenu. Akoby tam neboli.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

Hej DocX, často som cestoval do Európy a Nemecka všeobecne, rád ich osobne navštívim. Práve som si overil ich adresu v Dortmunde.
Myslíš, že môžem od nich dostať všetky alebo takmer všetky prekurzory pre SYNTETICKÉ NOHY?
 
Top