1-nitropropán

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ahojte, chlapci,
Mám výrobok, ktorý obsahuje 1-nitropropán a nitroetán spolu s DCM.
Môj priateľ chemik sa zdal byť viac nadšený z nitropropánu, ale som zmätený, pretože som ho nikdy nevidel používať v syntézach pre fenetylamíny (čo je to, čo ma primárne zaujíma - rovnako ako môjho priateľa).
Nejaké nápady? Mýli si ho s 1-nitropropénom? Neviem, pochybujem o tom, že sa vyzná a je hlavným prispievateľom tu....
 

Kirolos.a.wassef

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mám otázku. Môžem pri syntéze PN2P z nitroeánu a benzaldehydu použiť anilín namiesto n butyl amínu?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
O tomto nemám ani potuchy - odporúčam porozprávať sa s vaším starým dobrým priateľom pánom GPT!

Viem, že octan amónny funguje dobre a dá sa ľahko zohnať (aspoň tam, kde som ja - náhodou som si kúpil prekliate KILO tejto veci, o ktorej pochybujem, že ju niekedy celú použijem!!!).

Úprimne povedané, vzdal som sa tohto vlákna, keď som produkt skutočne vydestiloval a uvedomil som si, že podľa BP je to v podstate len DCM a nitroetán....

Tiež som v podstate stratil vôľu vyrábať amfetamín, pretože som si vedomý, že som zúrivý závislý - opiáty a benzo sú mimo karty a TBH, zakaždým, keď iv použil non psychedelický amfetamín, stalo sa to isté - iv nespal, kým to všetko nezmizlo!

V podstate som si tiež uvedomil, že pravdepodobne mám ADHD krátko predtým, ako som prišiel s nápadom vyrobiť amfetamín, ale tbf si naozaj nemyslím, že mám dostatočnú kontrolu, aby som ho mohol používať lekársky.

Rozhodol som sa, že nitroetán, ktorý mám, si nechám na čas, keď budem mať 3,4,5-tmoba, z ktorého mám v úmysle vyrobiť skalín.
Najprv meskalín, potom eskalín, proskalín atď. atď. s použitím aldehydov, ktoré získavam na výrobu celého radu tryptamínov, a použijem ich na skalínové lešenie.
POTOM a až potom sa pravdepodobne budem nudiť a pokúsim sa vyrobiť TMA.

To všetko je však ešte ďaleko, pretože nemám ani žiadnu 3,4,5-tmobu - všetko, čo mám, je nejaký 2,5-DMOBA a úprimne povedané, amfetamín z prekurzora 2c NEVYPADÁ podľa Shulginovho opisu zábavne!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Je to naozaj zlý nápad. GPT chat vás bude o chémii len zavádzať.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Pokiaľ viem, nitropropán sa nepoužíva pri tajných syntézach.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Tak to je môj zbytočný príbeh o tom, ako útočím na tieto molekulárne hádanky!

Ale vážne, to množstvo, ktoré sa môžete naučiť za niečo ako rok, je ŠIALENÉ.

Je to už rok, čo som prvýkrát prečítal nejakú Strikeovu knihu, a ani neviem, ako sa volá!
S najväčšou pravdepodobnosťou sa volá Praktická syntéza MDMA alebo niečo podobné.
Na digi kópii, ktorú mám, chýba obálka a je uložená ako totálna syntéza II, takže by to mohol byť mix názvu tej LSD, ktorú napísal (ktorá je podľa mňa úplne NEPRAKTICKÁ, ale hej ho) - pozrite sa, pointa je, že je to približne 1 rok, čo som sa dozvedel, čo do pekla znamená "reflux"!

Za ten čas; kým som bol v abstinenčnom stave benzo, som sa naučil VEĽMI veľa a určite dosť na to, aby som vyrobil niekoľko VÝBORNÝCH žiarivo bielych kryštálov n,n-DMT prostredníctvom reduktívnej animácie tryptamínu a aby som bol celkom úprimný - kryštalizovať prvýkrát bola taká SRAČKA, že som si zrejme robil prestávky na spánok v nevhodnom čase.
Druhý pokus, výstup bol podobný, ale vstup bol menej ako polovica toho, čo som vložil predtým - hoci tentoraz to zostalo ako jasne biele kryštáliky, namiesto toho, aby sa pri vystavení vzduchu zmenili na červené.

Uvedomil som si, že po tom, čo som sa v podstate nastavil na to, že chcem vyrábať DET, nie DMT - niečo iv ešte vyskúšať, ale pokiaľ som skutočne úplne nepochopil proces, nebol som ochotný skúšať nič iné, než čo som sa mohol dočítať z prvých zdrojov - takže som začal s DMT, pretože existuje Oveľa viac publikovaných syntéz!

Každopádne, keď som sa pozrel na skutočné štruktúry a začal som sa zaujímať o Pihkal , uvedomil som si, že štruktúry sú jednoduchšie - tiež som si všimol, že sa zdajú byť ľahšie kryštalizovateľné.

Každopádne, rant rant rant bez skutočného dôvodu, ale hej ho. To je to, čo robím!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Tak to je môj zbytočný príbeh o tom, ako útočím na tieto molekulárne hádanky!

Ale vážne, to množstvo, ktoré sa môžete naučiť za niečo ako rok, je ŠIALENÉ.

Je to už rok, čo som prvýkrát prečítal nejakú Strikeovu knihu, a ani neviem, ako sa volá!
S najväčšou pravdepodobnosťou sa volá Praktická syntéza MDMA alebo niečo podobné.
Na digi kópii, ktorú mám, chýba obálka a je uložená ako totálna syntéza II, takže by to mohol byť mix názvu tej LSD, ktorú napísal (ktorá je podľa mňa úplne NEPRAKTICKÁ, ale hej ho) - pozrite sa, pointa je, že je to približne 1 rok, čo som sa dozvedel, čo do pekla znamená "reflux"!

Za ten čas; kým som bol v abstinenčnom stave benzo, som sa naučil VEĽMI veľa a určite dosť na to, aby som vyrobil niekoľko VÝBORNÝCH žiarivo bielych kryštálov n,n-DMT prostredníctvom reduktívnej animácie tryptamínu a aby som bol celkom úprimný - kryštalizovať prvýkrát bola taká SRAČKA, že som si zrejme robil prestávky na spánok v nevhodnom čase.
Druhý pokus, výstup bol podobný, ale vstup bol menej ako polovica toho, čo som vložil predtým - hoci tentoraz to zostalo ako jasne biele kryštáliky, namiesto toho, aby sa pri vystavení vzduchu zmenili na červené.

Uvedomil som si, že po tom, čo som sa v podstate nastavil na to, že chcem vyrábať DET, nie DMT - niečo iv ešte vyskúšať, ale pokiaľ som skutočne úplne nepochopil proces, nebol som ochotný skúšať nič iné, než čo som sa mohol dočítať z prvých zdrojov - takže som začal s DMT, pretože existuje Oveľa viac publikovaných syntéz!

Každopádne, keď som sa pozrel na skutočné štruktúry a začal som sa zaujímať o Pihkal , uvedomil som si, že štruktúry sú jednoduchšie - tiež som si všimol, že sa zdajú byť ľahšie kryštalizovateľné.

Každopádne, rant rant rant bez skutočného dôvodu, ale hej ho. To je to, čo robím!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ktovie. Dvojitý príspevok.
Áno, toto sa pravdepodobne dá vymazať, pretože keď som destiloval produkt s 1-nitropropénom, nevyzerá to, že by ho bolo významné množstvo.
len ma zmiatlo, keď mi niekto známy, ktorý vyrába psychedeliká, povedal, že chce nejaké....
Bol som zmätený, na čo....Viem, že pracoval na nejakých benzofuránoch, ale okrem toho F vie!
Nie sú niečo, čo som ešte naozaj skúmal
 
Top