2-Oxo-PCE má niekto informácie o jeho syntéze?

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
2-Oxo-PCE (známy aj ako N-etyldeschlórketamín, eticyklidón a O-PCE) je disociatívneanestetikum z triedy arylcyklohexylamínov, ktoré je úzko príbuzné s deschlórketamínom a eticyklidínom a predávalo sa online ako dizajnérska droga

A4eTxSnroj



Študoval niekto jeho syntézu alebo ho syntetizoval?
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Áno, syntetizoval som ju už predtým. Bolesť v mojej zasranej prdeli je to, čo to bolo. Začal som pre cyklopentylchlorid, vyrobil gringard, zreagoval s benzaldehydom, oxidoval ho na ketón dichrómanom sodným, bromoval ho elementárnym brómom, miešal s prebytkom KOH 2 dni, aby vznikol alkohol, pridal etylamín so seivom, aby sa odstránila voda, potom ho mikrovlnil v dekane, vznikla soľ, sfetoval som sa z toho a želal som si, aby som si kúpil vrecko ketónu namiesto toho, aby som strácal 3 týždne. Takmer každú reakciu som musel robiť dvakrát, pretože na prvýkrát sa to nepodarilo. To bolo pred rokmi. Možno som teraz v chémii lepší, ale stále ju nenávidím.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Moja predstava retrosyntetickej analýzy by mala obsahovať aj modernejšiu verziu, pri ktorej som si celkom istý, že sa dá získať 1-NO2-1-Ph-cyklohexa-2-ón. Potom zredukujete nitro na amino a použijete etylačné činidlo (nie haloetán), skôr dietylsulfát a KOH a.q., kde treba dať pozor, aby ste nezískali terciárny amín. Pokiaľ som pozoroval trh s prekurzormi, existuje aj derivát s OH namiesto NO2 a derivát s alkénovou funkciou namiesto OH. Nikdy som nemal ambíciu vykonať takúto syntézu klasickým ciklopentánovým grignardom, pretože je zrejmé prečo.
 

LazZzZz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 24, 2022
Messages
26
Reaction score
14
Points
3
Dobrý deň, dúfam, že vás to nájde v poriadku, odporúčam namiesto toho, aby ste začínali od úplného začiatku, prečo nie out source polovicu krokov do Číny!!! id povedať, že hľadajte chemikáliu s názvom 2-fenylcyklohexanón, ak môžete, potom id odporúčam nákup, pretože budete 2 kroky od nedck. Môžete si to allwasy vyrobiť prostredníctvom grignardov, ale opäť, prosím, len si to kúpte lol. Najprv by ste mali rozpustiť 2-fenylcyklohexanón v zmesi etylacetátu a dcm v pomere 50/50 a začať ho zahrievať. Potom prilejte suspenziu 2 mol ekvivalentu CuBr2 a pár hodín refluxujte. Teraz odstráňte rozpúšťadlo pomocou rotovapu alebo ho nechajte chvíľu stáť vedľa ventilátora a redukujte ho na suchý prášok, vykonajte jednoduchú rekrúzu brómketónu, avšak POZOR. TOTO JE LACHRAMÁTOR!. Po tom, ako vám narastú nové kryštály, je čas na zábavnú časť. Rozpustite 100 g (0,348 mol) vášho bromketónu z farmy do 300 cm3 N-metylpyriodínu ako rozpúšťadla. Pridajte 132 ml (1,74 mol) 40 % vodného roztoku metylamínu a nechajte 24 hodín odstáť. Nakoniec do reakčnej zmesi nalejte početné dávky toluénu a premiešajte. Zozbierajte organické fázy a odsoľte váš konečný produkt. Najlepšie na tom je, že takto môžete vytvoriť toľko rôznych ketalógov, koľko len chcete, zostaňte však v bezpečí a nerobte to, ak neviete, čo robíte. NMP je veľmi toxický, alfa-brómketón vám spôsobí plač, ak sa vám na ruky dostane menej ako miligram a vy si umyjete tvár, verte mi z vlastnej skúsenosti, keď hovorím, že to bolí
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Toto je relevantnejší komentár, ktorý je v rovnakej línii s tým, čo som sa snažil povedať
 

12580

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
G9zMmOeluo

Ako to mám urobiť?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Zistil som to v škole, kurva, au
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Áno, môžete si kúpiť dostupnejšie prekurzory z Číny a som si istý, že je to oveľa jednoduchšie. Nesnažil som sa to vyrábať v nejakom rozsahu a robil som to jednoducho preto, že ma disociátory bavia. Veľkú časť postupu som navrhol sám. Myslím, že je bežnejšie používať nitril namiesto benzaldehydu, ale ja som to všetko robil s chemikáliami, ktoré som už vlastnil.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Myslím, že som prekliaty za to, že reakcia uhlíkovej väzby s uhlíkom reaguje zakaždým, keď sa neodvážim vysloviť jej názov
 
Top