3C-P do 35P-NBOH?

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Ahoj, sledoval som túto novú chemickú značku a musím povedať, že neviem nič o chémii a nič o dizajne izomérov, ale toto je vzhľad, ktorý hľadám, ibaže dávka je väčšia v hmotnosti, aby sa dala vložiť do blottera

Takže moja otázka znie, či môžeme jednoducho pridať benzaldehydový kruh do molekuly a transformovať ju na túto imaginárnu novú chemikáliu? len aby som vedel, páči sa mi táto náhrada 2cb, ale bol by som rád, keby sme ju mohli urobiť o 1k silnejšiu a aktívnejšiu v dávkach UG ako v dávkach MG

Diskusia je otvorená XD
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
Na rozdiel od PEA typu 2C sú štruktúry typu 3C amfetamínmi, nie obyčajnými fenetylamínmi, a pokiaľ viem, pridanie N-orto-hydroxybenzylovej časti nezvyšuje ich účinnosť in vivo, takže o x1k alebo 3 rádovom skoku ani nesnívajte, to nie je prípad ani 2C, NBOM/NBOH sú maximálne 10-20-krát účinnejšie (existuje však niekoľko výnimiek).
VwFrG65t4l
KZX4abf6dz
 
Last edited:

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Prepáčte mi, nie je jeho pridanie bencénového kruhu alebo benzaldehydu vec, ktorá spôsobuje, že 2cb skáče z MG do UG dávok?
takže premýšľať vo vašej logike a vedomostiach sa zdá, že to nebude fungovať, pretože to sú amfetamíny a nie fenyletylamíny?
takže to ovplyvňuje konverziu tohto na nbome nboh

Prepáčte im naozaj noob na to ani neviem, či je to jedno alebo druhé
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
TjcM4hwmCA

Chcem veľmi maličkú vec, ktorú by som mohol ľahko ukryť a vyrobiť tisíce dávok, keď sa zastavím.
(navyše lacnejšie ako triptas a áno, som z Indie)
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Aktualizácia by to mohla byť?

2VcrFiPOHT
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Last edited:

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
Ako som vám už povedal, od NBOMes/NBOH substituovaných amfetamínov veľa neočakávajte.
Od proskalínu-NBOH však môžete získať nejaký zisk, tak to vyskúšajte a dajte nám vedieť.
 
Top