Looking for a vendor Hľadá sa dodávateľ 3CMC/3MMC!

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Zdá sa, že moje predchádzajúce vlákno nemalo úspech, takže ideme na to znova. Chcem kúpiť 3CMC alebo 3MMC, hromadné objednávky, doprava do EÚ.

Som chorý a unavený z podvodníkov, takže ak máte nejaký zámer, prosím, láskavo a jemne f.cuk off. Už tu boli podvedení príliš veľa krát, escrow spôsobom alebo nie.

Takže ideme na to, čakám na pm, zaujíma ma hlavne kvalita, takže ak máte na to, môžeme sa dohodnúť. Vzorka z vášho výrobku je potrebná. Vzorky budú platené ( nie som lakomec, ktorý hľadá zadarmo).
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Vyrobil si sám brat potom 1 kg u dostať max 600 € nie 3k € alebo viac
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Keby to bolo také jednoduché... Ak má niekto chemika na prenájom, môžeme niečo vymyslieť :))
 
  • Haha
Reactions: $!$

luia

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 5, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Chcel by som tiež počuť od dobrého dodávateľa 3mmc :)
 

dutchguy

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 24, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Máte telefónne číslo alebo niečo, na čom vás môžem zastihnúť
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Zrejme moje šťastie nie je úžasné, stále hľadám, chcem veci TOP kvality 3CMC (3MMC je tiež možnosť, ale druhá), nebudem sa trápiť menej kvalitnými. Niektorým poľským frajerom, ktorí mi poslali správy, bratia, prosím, použite google translate alebo niečo, nemám tušenie, čo ste povedali v poľštine, ani google translate, používajme rovnaký jazyk, ak sa chceme dostať k rovnakému výsledku (peniaze), ďakujem.
 

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
26
Reaction score
38
Points
18
Deals
53
Nájdem pre vás môj priateľ nebojte sa
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
3mmc u nenájdete v poľsku jeho prvý.
3cmc veľa laboratórií v poľsku robilo špinavé sračky alebo niekedy robilo sklo, ale nie takú vysokú ako bola z nedele, keď bola legálna. Ak u chcete, aby to urobil sám jednoduchý
 
Top