Question 3cmc efekt

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Dobrý deň, priatelia ☺️😊 môžem vedieť, aký je klinický účinok 3cmc?
Chcem vedieť, aké účinky spôsobuje a aké vedľajšie účinky, prosím 🙏
Moja otázka smeruje k tomu, kto ho vyskúšal.
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Pozitíva: Energia, môžete vydržať niekoľko nocí bez spánku, len sa zabávať alebo pracovať, ak je to potrebné. Nízke dávky môžu zvýšiť vaše sústredenie a produktivitu, uistite sa však, že zostávate tesne pod prahom eufórie, ak ho prekročíte, vaša produktivita pôjde do priepasti. Mne osobne pri veľmi malých dávkach stúpa pozornosť na detaily a pozorovací duch, dokážem si superrýchlo predstaviť každý detail, napríklad pri pohľade na dav si všimnem každý malý detail, čo má každý človek na sebe, farby, vzory v ich pohybe atď. Eufória je krátka, 10 minút, maximálne 15, problém je, že práve keď si ju užívate, začne vyprchávať, takže musíte šnupnúť ďalšiu dávku. Zvyšuje sexuálny apetít a výdrž, spôsobuje, že niektoré skryté túžby vyplávajú na povrch a niektorým ľuďom to na verejnosti nie je veľmi príjemné :)).
Negatíva: Poškodenie nosa, vyskúšaných veľa variantov od rôznych kuchárov, neexistuje 3cmc, ktorý by vám nespálil nos. Nutkanie na opätovné dávkovanie je reálne, väčšinou dopijete celú zásobu. Vysušuje vaše telo z tekutín, takže hidrácia je povinná. Niektorí ľudia prechádzajú do psychózy, ale na to je potrebné poriadne množstvo drogy plus niekoľko nocí bez spánku. Zbaví vás zábran a prinúti vás robiť alebo hovoriť veci, ktoré by ste prirodzene nerobili, takže majte na pamäti, aby ste to nebrali a neboli v blízkosti nesprávnych ľudí. Po skončení drogy môže spôsobiť, že budete mať svetloplachosť,tras a budete bez spánku, najlepší spôsob, ako to zmierniť, je vziať si benzo tesne pred skončením skrýše a tiež si vyfajčiť nejakú marihuanu, budete spať ako bábätko a nasledujúci deň nebudete mať žiadne vedľajšie účinky.

Dávajte si pozor, ak pijete aj alkohol, najlepšie je nekombinovať, ja zvyčajne vypijem dva alebo tri poháre bieleho vína za noc, nejako sa účinky sinergizujú ako 1+1=3, high bude silnejší, ale aj hlava bude ťažšia. Najzaujímavejšie je, že nasledujúci deň nie je vôbec žiadna kocovina, nepýtajte sa ma ako, ale ak máte kocovinu z x množstva alkoholu bez užitia tohto lieku, ak použijete rovnaké množstvo alkoholu alebo ešte väčšie v kombinácii s 3cmc nasledujúci deň po spánku budete mať nulovú kocovinu.

Celkovo je to slušná droga, ale určite existujú lepšie alternatívy, ak by som si mal vybrať medzi týmto a kokaínom, úprimne by som si vybral tento ( kvalitný variant určite). Avšak 3MMC je lepšie, aspoň pre mňa , niektorí ľudia preferujú rush, ja preferujem väčšiu eufóriu a keďže za boha nemôžem nájsť poriadnu 4MMC, 3MMC je pre mňa momentálne hniezdo.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Veľmi vám ďakujem za pomoc, potreboval som tieto informácie, som vám vďačný
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Myslím tým, že je to dané, pravdepodobne ste si to vyskúšali. Ale čo by ste u povedali, že chýba v 4mmc, ktoré sa tu urobili?
 
View previous replies…

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Eufória, čo som našiel, bola menej euforická ako to, čo som 3 mmc mal...
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Takže u si myslíte, že tu propagovaná syntéza 3mmc a následne 3mmc je lepšia ? Hmmm budem to musieť vyskúšať a uvidíme. Teda nikdy som neskúšal preban 4mmc, skúšal som preban 3mmc a bolo to super, takže.
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
wtf si pochopil? povedal som, že to, čo som doteraz kúpil na tomto fóre 4mmc, je na nič. alcked euphoria....
 
Top