Question 4′-metylpropiofenón $$$

cheminoob

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 20, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Pred niekoľkými dňami som si kúpil 100 ml 4´-metylpropiofenónu za približne 100 USD. Dnes som sa však od priateľa dozvedel, že cena za 1 liter 4′-metylpropiofenónu v Rusku je približne 210 USD. Od odborníkov by ma zaujímalo, prečo je taký výrazný cenový rozdiel.
 

Attachments

  • 7HinDVMCX6.png
    7HinDVMCX6.png
    4.9 MB · Views: 109
  • h8RfJQoa2q.png
    h8RfJQoa2q.png
    5.5 MB · Views: 256

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Hádam je taká cena za objem. Napriek tomu ste nakúpili za mimoriadne vysokú cenu. 100 ml za 100 USD - to znie ako vtip. Na BB fóre sú inzeráty s cenami 50-80 USD/L.
 

cheminoob

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 20, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Ďakujeme vám za vaše postrehy.
Vážim si ho. Teraz ma zaujíma ešte niečo. Má kvalita 4´-metylpropiofenónu z Nemecka a Číny významný vplyv na konečný výsledok?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Mám pochybnosti, či ide o výrazný rozdiel. Napriek tomu si vždy môžete prekurzory bez problémov purifikovať sami.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Dnes som si to overoval, zaujímalo by ma, či je technický stupeň dostatočne dobrý?
Máte nejakú budovu spoločnosti, do ktorej by sa to dalo dodať? keďže oficiálni predajcovia sa zdajú byť vyberaví..
 

cheminoob

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 20, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Kúpil som od nie oficiálneho predajcu a nikto sa na nič nepýtal.

EpWnxvY4NA
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Vaša 100 ml fľaša je od spoločnosti Sigma-Aldrich, jedného z najdrahších dodávateľov chemikálií na svete. Zaoberajú sa najmä akademickými výskumníkmi, ktorí míňajú peniaze niekoho iného. Taktiež sa dodáva s dokumentáciou a reputáciou, za ktorú platíte. Neexistuje dôvod, prečo by Čína nemohla vyrábať podobnú kvalitu takejto jednoduchej zlúčeniny za 1/10 alebo menej ceny. Mnohokrát nie je veľký rozdiel v kvalite medzi jednotlivými triedami na naše účely.
 
Top