4-mmc v toulene

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Našiel som tento recept.... K zmesi 11,4 g (50 mmol) 2-bróm-4'-metylpropiofenónu v 25 ml toluénu [1] pri teplote 20 stupňov C sa v priebehu 5 minút pridá 3,1 g metylamínu v 17,5 ml vody. Obsah banky sa mieša pri teplote 20 - 25 °C počas 16 hodín (alebo pri teplote 0 °C počas 24 hodín, ale najlepšie výsledky sa dosahujú pri 2-hodinovej reakcii pri teplote 50 - 70 °C). Po uplynutí tejto doby sa zmes na pol hodiny prefúkne prúdom vzduchu a naleje sa do 150 ml studenej vody. Fázy sa oddelia a vodná fáza sa extrahuje 2x20 ml toluénu. Spojené toluénové fázy sa extrahujú 3x25 ml vody a 2x15 ml rm HCl. Spojené kyslé fázy sa premyjú 2x25 ml toluénu a voda sa odparí vo vákuu do sucha. Zostávajúca biela zrazenina sa prečistí kryštalizáciou z 20 ml acetónu. Výťažok: 4,8 g (45 %) mefedrónu*HCl. a mám otázku, mnohí chemici tvrdia, že na použitie 40 % metylamínu je potrebné použiť naoh na získanie plynného metylamínu, podľa toho, čo vidím, ho nepotrebujete a tu prebieha aminizačná reakcia v toluéne. Vieme, že toluén sa musí variť 2 hodiny pri 60 °C, aby sa dosiahla najlepšia účinnosť a kvalita tejto reakcie. takže moja otázka znie: metylamín hcl a voda vhodené do toulénu s bromoketónom vytvárajú metylamínový plyn?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Všetky syntézy 4MMC sú rovnaké, meníte len rozpúšťadlo metylamín robí Príčina plyn niektoré uzatvárajú nádobu niektoré ju nechávajú otvorenú. Množstvo zmiešaných recenzií je to, čo funguje pre vás.
 
Top