4cmc

however527

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Viete, ako pripraviť 2b4ch v kryštáli na rozpustenie v toluéne? Keďže doteraz som používal 2b4ch v prášku, ktorý bol pripravený na použitie, teraz budem používať dovezený bróm v kryštáli a treba s ním niečo urobiť, aby bol pripravený na použitie, poslednou otázkou je otázka o kryštalizácii. keď varím náš cmc pri 80 stupňoch niekoľko minút, koľko vody mám pridať na 1 kg 2b4ch za predpokladu, že účinnosť je 60 %? Je lepšie pridať alkohol?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Toto nedáva veľký zmysel, pretože si pamätám, že parachlórfenylbromoketón je pevná látka a "dováža bróm v kryštáli" Neviem presne, čo chcete, ale naznačili ste, že ketón je už brómovaný a bróm je jedným z dvoch jednoduchých kvapalných prvkov pri r.t., ale hlavne musíte vedieť, na čo ho potrebujete (idk)... Nepoužívam toluén, takže nemám predstavu, ale odporúča sa veľa praní vodou a alkohol by vám určite pokazil prácu, ako si to predstavujem.
 

however527

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Vysvetlite inak. Naposledy som dostal 2b4ch v prášku a bol priemernej kvality, tentoraz dostanem 2b4ch v kryštáli, čo potrebujem s týmto kryštálom pred tým, ako prebehne extrakcia 2b4ch v toluéne?
 
Top