5cl-adb úspech od nového kuchára

Wrinkler

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 28, 2023
Messages
8
Reaction score
10
Points
3
Od spoločnosti TGRC som si objednal 1 kilogramovú súpravu, ktorá pozostávala zo 4 činidiel. Tieto 4 činidlá som pridal do 5l banky pri izbovej teplote. Potom som roztok homogenizoval pomocou miešadla nad hlavou. Asi po 5 minútach som použil svoj 5l ohrievací plášť s 2 rôznymi zariadeniami na meranie teploty, aby som zvýšil teplotu na 79 stupňov Celzia počas 6 hodín za neustáleho miešania. Po týchto 6 hodinách som nechal roztok vychladnúť na 60 stupňov Celzia. Potom som 5l banku plnú roztoku premiešal a prelial do čistej dostatočne veľkej nádoby. Potom som do roztoku pridal 5 litrov veľmi slanej vody (ktorá nemala na dne usadenú soľ, ale vyzerala veľmi slaná). Pridával som ju veľmi pomaly, aby sa olejový roztok mohol oddeliť od hustej slanej vody. Potom som použil 100 ml injekčnú striekačku na extrakciu všetkého oleja. Olej som vložil do veľkej silikónovej nádoby a nechal som ho vykryštalizovať a vyschnúť. Všetok olej, ktorý sa mi nepodarilo vyextrahovať, nakoniec vyschol a plával na vrchu slanej vody a podarilo sa mi získať tento kryštál, ktorý však obsahoval trochu soli. Zo súpravy s hmotnosťou 1000 gramov som získal 1200 gramov.
 

rcprecursorUSA

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
5
Reaction score
14
Points
3
Gratulujeme, bratia! Podarilo sa vám nakoniec získať pevný výrobok alebo bol stále mastný?

Takisto by ti nevadilo poskytnúť úplný zápis syntézy, ktorú si dodržal, ak ho máš?
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Musíte pridávať slaný roztok, prečo sa pýtam, pretože som nikdy nepočul, že by tento krok ani u robil s ľadom, aby ste získali konečný produkt
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Ďakujem za informácie chystám sa získať 5cl-adba, ktorú som si objednal z fóra
 

Marc-BenzoScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Môže mi niekto PROSÍM uviesť renomovaného predajcu súprav prekurzorov 5CL/5F?
 
  • Like
Reactions: pvp

Mazerakam

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Vyhľadávam, že aj b..
 

aabiokan

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 17, 2024
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Dobrý deň, priatelia, prosím, mohli by ste mi pomôcť so spoľahlivým predajcom prekurzorov pre súpravy 5CL/5F ?
PROSÍM
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Hej, kupujem od nej dobrý obchod
 

serum207

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Čo znamená skratka TGRC ?
 
Top