5cladba zostáva mastná je to normálne ?

Frosty499

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 20, 2022
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Ahoj, dúfam, že dostanem trochu informácií o 5cladba som dokončil produkt po reakcii som oddelil olej od vody potom ho nalial do pyrexovej misky na kryštalizáciu, ale nezdá sa, že by sa kryštalizoval je to normálne môže, stále ho používam vo forme oleja a byť silný so 100 g až 1 kg listu
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Bod topenia 5cl je 45C
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
čo mám na mysli, ak je počasie horúce alebo sa aplikuje teplo, nezostane to pevné
 

Frosty499

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 20, 2022
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Keď výrobok dokončím, je jeho zloženie ako mazľavý olej. Existuje nejaká rada, ktorú by ste mi mohli ponúknuť, aby som ho mohol vykryštalizovať . Ak môžete ponúknuť krok za krokom spôsob, akým to robíte, veľmi by som to ocenil
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Wow 100g na 1kh je šialené množstvo..ja používam 17ishg na 1LB. Ľudia to milujú. Keď som dostal olejové veci, zmrazil som ich a použil som ich z tejto formy. Ľahšie sa s tým pracuje. Potom som to roztopil s everclear. Funguje to skvele, či už olejové alebo tuhé. Ide o to, že ho musíte tak či tak rozpustiť, aby ste ho mohli rozotrieť na listy.
 

SkylineSalesCannaboids

Don't buy from me
Resident
Joined
May 11, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Áno, hodiť do mrazničky alebo chladničky. Veľa syntetických kanabioidov má nižší boint ako denný kokaín. Inými slovami, topí sa pri 80 stupňoch namiesto 160. Pri skladovaní týchto zlúčenín hrá obrovskú úlohu izbová teplota
 

Wrinkler

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 28, 2023
Messages
8
Reaction score
10
Points
3
Môžem sa opýtať, či ste Použili súpravy 4 zložiek, ktoré sa predávajú online. Skúsil som a zostala mi nejaká hnedastá biela jogurtová vyzerajúca mokrá kaša. Zaschla, ale pri používaní má na zákazníkov nulový účinok.
 
Top