• Welcome to the Canada section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, there is nothing we can do to help you.

Hamilton Iný druh predaja

somf28

Don't buy from me
Member
Joined
May 17, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Takže som sa slušnú dobu zaoberal predajom rôznych látok, ale nedávno som narazil na iný druh trhu, v ktorom naozaj nemám žiadne znalosti/skúsenosti. Len by ma zaujímalo, akú hodnotu by mali skutočné pasy, vodičské preukazy atď. a kam ich presunúť. Mal som slušný počet klientov, ktorí použili svoje doklady ako zábezpeku. Môj prvý inštinkt bol síce ukázať sa a urobiť priateľskú návštevu, aby som si vymohol dlhy, ale môj priateľ mi povedal, že na ich predaji, najmä pasov, sa dá zarobiť.

Toto je ďaleko mimo môjho kolobehu, takže som sa zaujímal, či by mi niektorí priatelia tu mohli pomôcť nasmerovať správnym smerom pre tento obchod. Ak je toto nesprávne vlákno/fórum, pokojne ma nasmerujte na lepší zdroj. Som len zvedavý, či je v týchto položkách naozaj hodnota, ak je cena správna, mohol by som začať prijímať ID ako platbu za výrobok.

Ďakujem za prípadné odpovede,

M
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Dokumenty majú svoju hodnotu. Používajú sa na rôzne účely, na prerobenie pre inú osobu, na registráciu účtov a mnohé ďalšie. Skúste zverejniť svoju ponuku na tomto fóre:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/b/shadow-sphere-services.40/
 
Top