A olej

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Má niekto jednoduchú metódu, ako prejsť z oleja A priamo na pervitín, alebo je to vôbec možné, ospravedlňte moju nevedomosť 😒
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Áno, existujú niektoré metódy, aj keď si nie som istý, či sú "jednoduché" pre bežného používateľa.
Jedna z nich vyzerá takto:
1) Refluxujte svoj "A-olej" v dvojnásobnom objeme mravčanu etylnatého (t. j. 1:2 w/v) najmenej 24 hodín, potom ho vo vákuu zahustite do sucha.
2) Redukujte svoj N-formylový medziprodukt pomocou LAH v THF v inertnej atmosfére (môže trvať niekoľko dní, kým sa dokončí).
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Vďaka, priateľu, vyrábam olej A najvyššej kvality, ale práve som dostal objednávku na metamfetamín, nikdy predtým som to nerobil, ale ak sa mi podarí dostať z prášku BMK na olej A, nemôže to byť o toľko ťažšie 😏
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Výhodnejšie je prejsť priamo z BMK na Meth ako cez amfetamín, pretože posledná metóda nie je vhodná na syntézu vo veľkom rozsahu.
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Áno, bol mi ukázaný tento spôsob varím s foramidom a mravčou 2. varenie mám vymeniť formamid za metylformamid alebo niečo, čo si nepamätám presný názov môj priateľ
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Áno, to je leuckart, namiesto formamidu použite n-metylformamid.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Ak chcete prejsť z amfetamínu na pervitín, použil by som formaldehyd 40 % v alkohole s kyselinou mravčou a refluxoval...
 
Top