Question O účinkoch DMT

juliadeniro

Don't buy from me
Member
Joined
May 25, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ahoj svete, pred časom som zažil LSD a tešil som sa, keď som videl, aký je tento svet krásny a kto v skutočnosti som, preskúmal som toľko vecí a stal som sa osobným koníčkom.
a môj spolubývajúci mi povedal, že DMT je priamy vlak na zažitie NDE (Near Death Experience) haha dokonca povedal, že boh existuje, ale u je bohom teba, budeš odpojený, to je skutočná červená pilulka, blabla, ale všetko
cítil som sa nejako dôveryhodne, pretože som raz zažil NDE s LSD, bolo to veľmi desivé, pretože som mal pocit, že skutočne zomieram.

Takže moja otázka znie, čo si myslíte o NDE? myslíte si, že to, čo vidíte, keď si vezmete dmt, je všetko skutočné? alebo je to všetko len falošné?

chvíľu som bol na čiernom dechte, predtým som premárnil svoje roky, ale vďaka LSD som sa stal niekedy takým pozitívnym. a ak ma DMT môže urobiť pozitívnejším, želám si, aby som to mohol skúsiť!

a vďaka za hosting tejto webovej stránky admin! oceňujem, zdá sa dôveryhodný kvôli úschove!

s pozdravom:)
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Ahoj, kamarát!
Pri stredných alebo vysokých dávkach DMT môžete do určitej miery zažiť NDE. Čítal si o tom niekedy podrobne? Ak nie, môžem ti poslať veľmi zaujímavú literatúru na túto tému.

Ak si už mal NDE pri užívaní LSD, je veľmi pravdepodobné, že to isté zažiješ aj pri NDE, ale budeš mať úplne iný "zážitok" ako pri LSD.

Poviem vám svoju osobnú skúsenosť: keď som užíval DMT, bol som schopný vidieť svoj život zvonku a zúčastniť sa na každej epizóde, ktorú som si zapamätal a ktorá sa usadila v mojich asociačných mozgových vláknach, upevnila sa v mojej dlhodobej pamäti. Bol tu jeden problém - môj trip sa zdal byť nekonečný, necítil som pri ňom žiadne nepríjemné pocity, ale nedokázal som kontrolovať "prechody" medzi životnými epizódami, spontánne sa mi vynárali v hlave.

Opíšte svoj zážitok z NDE?
 

juliadeniro

Don't buy from me
Member
Joined
May 25, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ahoj Mozgu, ospravedlňujem sa za neskorú odpoveď.

nie som si istý, či to bola skutočná NDE, cítil som bezpodmienečnú lásku svetlami a svetlá boli, akoby som prechádzal tunelom plným svetiel veľmi rýchlo. Dokonca mám emocionálne pocity, keď si spomeniem na to, čo som videl.
Znie to neuveriteľne a myslel som si, že je to preto, lebo čierny decht mi zničil mozog.
Zažil som to len raz, ale bolo to príliš silné a dokonca to zmenilo môj život, pozitívne.

No, potom, čo som videl tie svetlá, som sa dokonca pýtal sám seba, že je boh skutočný existuje? alebo sa stal len hlúpy, pretože to znie tak neskutočné.
Pretože som hľadal o NDE pomocou DMT na internete, hlavne na youtube a tam sú niektoré videá, ktoré urobili NDE graficky
(na videu na youtube to vyzeralo ako znaky a vzory budhizmu) a nevyzerá to ako to, čo som videl (svetlá)

Ale dobrá vec je, že som vážne prestal s tvrdými drogami, ako je pervitín a čierny decht, pretože mám hlbokú vieru, že niečo existuje a nie je to všetko, čo práve sledujeme a
hlavne je tak fascinujúce pýtať sa sám seba, kto naozaj som, čím chcem byť pomocou LSD.
Samozrejme, že tomu neverím (o svetlách, ktoré som videl) ako maniak, len mám trochu viery, ktorá zmenila môj život ako byť pozitívnym človekom.

Ak nám DMT prezradí, ako ste sa cítili, zdá sa to byť trochu desivé, haha "trip sa zdal byť nekonečný, nemohol som kontrolovať prechody"
Odporúčate ľuďom používať DMT, ak sa môžem opýtať?
Nie za účelom zábavy, aby som lepšie spoznal sám seba.

A práve som si spomenul, že môj spolubývajúci bol v šoku, keďže si myslel, že som mŕtvy haha

Mimochodom, veľmi pekne vám ďakujem za odpoveď,
rád by som si prečítal literatúru, ktorú máte o NDE, mohol by ste mi ju poslať, keď nebudete zaneprázdnený? dajte mi vedieť :)

. Veľká vďaka a s pozdravom, môj priateľ,
Na zdravie.
 
Last edited:
Top