O spôsobe syntézy metylfenidátu

untryrgos

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 19, 2024
Messages
17
Reaction score
11
Points
3
Ahojte, chcem sa podeliť o skúsenosti s Ritalinom. ospravedlňujem sa za svoju slabú angličtinu a menej skúseností. nedávno som úspešne syntetizoval metylfenidát z kyseliny Ritalinovej. je to jednoduchý spôsob.
Po prvé, priniesol som 75 gramov kyseliny Ritalin z Číny, pretože je to legálna látka a nikto si ju nevšimne.
Potom som pripravil 500 ml roztoku metanolu a chlórmetánu jednoduchým spôsobom, jednoducho som do metanolu pridal chlorovodík, kým sa nenasýti. nepoužívajte vodný roztok, pretože sa zníži výťažok alebo reakcia neprebehne Dôležité je, aby prostredie bolo suché. na vysušenie môžete použiť molekulové sito.
Zmiešajte ich spolu vo fľaši so spätným chladičom za silného miešania. ohrievajte rm na 40-45 stupňov Celzia, pretože vyššia teplota umožní metanolu a hcl reagovať a zvýšiť množstvo vody. kyselina Ritalin sa rozpustí len čiastočne, ale nebojte sa toho. Reakcia prebehne a rozpustí sa celá kyselina.
Po dvoch dňoch reakcie sa objaví soľ. rm a soľ dajte na teplé miesto, aby sa odparilo všetko rozpúšťadlo. rm vysušte a rekryštalizujte pomocou vody. na sušenie metylfenidátu ho nezahrievajte.
Pri vhodnej dávke je účinok hladký a pokojný možno preto, že mám ADHD.
 

Attachments

  • isuwpJ9vVf.jpg
    isuwpJ9vVf.jpg
    5.3 MB · Views: 200

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Ahoj, ako môžem nájsť dodávateľa kyseliny ritalínovej v Číne ?
 

untryrgos

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 19, 2024
Messages
17
Reaction score
11
Points
3
Našiel som spoločnosť z Wu-chanu. niekoľko spoločností ju dokáže vyrábať. nájdete ich na stránke s názvom chemická kniha. tiež som našiel, že ju predávajú na Alibabe, stačí vyhľadať cas19395-41-6 (α-fenylpiperidín-2-octová kyselina).
 
Top