Actavis (prometazín a kodeín)

Mrs. Chaos

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Pozdravujeme komunitu BB,

Nedávno som bol na káve s priateľom v južnej časti Spojených štátov. Od roku 2009 pracuje v oblasti distribúcie liekov. Keď sa mi pošťastí spomenúť jeho podnikanie, zdá sa, že sa vždy snaží nájsť jednu značku sirupu na kaše s názvom Actavis. Samozrejme, že táto značka sirupu na kaše sa už nepoužíva a v súčasnosti je (alebo sa zdá, že je) jedným z najhľadanejších/najvzácnejších liekov na juhu Spojených štátov. Zdá sa, že všetci hip-hopoví a R&B hudobníci, ktorí majú peniaze, majú kontakty na dodávateľa, ale nikdy nie na pôvodný ukončený sirup Actavis caugh. Je to takmer ako quaalude vo svete hip/hopu! Rád by som počul každý príspevok o tom, ako uloviť pôvodné zloženie/recept a (samozrejme) rád by som videl, ako sa niekto pokúsi vyrobiť a poučiť nás všetkých o tom, ako by profesionáli postupovali pri vytváraní tohto návratu!
 

ketamineleader

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
6
Reaction score
12
Points
3
Deals
3
ahoj 90% actavis okolo je falošný, je ľahké získať pekné falošné prázdne fľaše, ľudia plnia niečo podobné a veľa hlúpych raperov spadajú do tohto podvodu. počul som šialené šialené ceny za fľaše vyrobené ako pred 10 rokmi ešte uzavreté, ako keby sme hovorili o víne ahah teraz je len pre bohatých flex, imho efekt nestojí za tú cenu
 

Jasonmorales77

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
42
Reaction score
5
Points
8
Stojí to za tú cenu, tie falošné fľaše môžu mať nejaký kodeín niektoré nemusia, ale určite sú nejaké dobré chudé fľaše všade u nás, poznám niekoho, kto predáva asi 7 rôznych značiek.
 

Mrs. Chaos

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Sedem rôznych značiek? Páni, ten chlap je určite znalec. Nikdy som sa v tomto type odvetvia nepohyboval, ale bol som svedkom toho, ako hŕstka ľudí zarobila na tomto biznise veľké peniaze.
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Nikdy som nechápal ten humbuk, veď je to len kodeín a prometazín, nie? Keď som začínal s opioidmi, dokázal som sa z kodeínu poriadne nadopovať a miloval som ho, ale po čase som sa z neho už nedokázal nadopovať ani pri obrovských dávkach a pri všetkom, čo som pridával na zosilnenie (prometh, benzo, alkohol atď.). Skúšala som také veľké dávky, že nemalo zmysel jednoducho prejsť na silnejší opioid.
 

dampus66

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 10, 2024
Messages
4
Reaction score
5
Points
3
Ak má niekto záujem, môžem poskytnúť skutočnú lekáreň promethazine. Značka môže byť Actavis alebo iná podobná. Mám recept
 

Mrs. Chaos

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Ó, NICE! Veľmi ma to zaujalo... Ste dodávateľ alebo výrobca? Taktiež mi, prosím, oznámte ceny a ďalšie dôležité informácie, ktoré považujete za dôležité.
 
Top