Hľadám dodávateľa 3,4,5-trimetoxybenzaldehydu....

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Vie mi s tým vôbec niekto pomôcť? Ideálne by bolo, keby som hľadal pol kila - 1 kg, ale potom by som potreboval aj nitrometán, myslím, a ak kupujem nitrometán, mal by som dostať aj nitroetán, takže ak viete zaobstarať niektorú z týchto chemikálií, môžete mi dať vedieť... alebo dm
Práve sa snažím vyrobiť etylsulfát sodný a čakám, že mi poštou príde dusitan sodný.
Chcel som sa spýtať, či by ste nemohli vymeniť dusitan sodný za iný dusitan kovový? Mám veľa dusitanu vápenatého - hovorím, že ho mám, pretože som ho vyrobil v dvojitom výtlaku, ale aj tak - je tam lol
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Čo? 3,4,5-trimetoxybenzaldehyd, nitroetán, nitrometán alebo siričitan vápenatý. Posledný z nich zrejme áno, ale ide o to, že by som sa rád vyhol snahe destilovať vlastný nitroetán, ak je to možné, takže siaham po pokuse o jeho získanie.
Keď som napísal podrobný príspevok o tom, čo potrebujem s viacerými chemikáliami, tvrdenie - "je to naozaj lacné" mi naozaj nič neponúka.
Dokonca ani neuvádza, ČO je naozaj lacné, keďže sa pýtam na dodávateľov viacerých produktov....
Môžete mi to, prosím, objasniť a ak máte pre mňa riešenie, prosím, rozveďte svoju odpoveď!
Vďaka
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Hej, chlapci, iv mal nejaké odpovede, ale je to všetko podľa kg minimum a ja som len domáci chemik, ktorý nechce nikomu nič predávať. Len chce vykonať niekoľko rxns z pihkal.
Skôr ma desí, že musím kúpiť celé kg nitrometánu. Je to toľko peňazí a ja jednoducho nepotrebujem toľko naraz!
Nie je to tak, že budem používať rotovap, a tak sa budú spúšťať malé rxn...
Takže prosím, ak skúmate alebo dokonca predávate v takejto oblasti, prosím 🙏 zdieľajte lásku k možnosti vytvoriť si vlastné fenetylamíny. Toto je výzva pre všetkých domácich chemikov, aby si spomenuli, aké to bolo, kým ste mali svoje prekurzory...

Stále sa pohrávam s pokusmi o syntézu nitroetánu, ale úprimne, ak by mi niekto predal povedzme 100-250 ml, bola by to obrovská pomoc, aby som si mohol vyrobiť priamy prekurzor JEDNÉHO produktu, ktorý sa raz chystám predať. Amfetamín - len na použitie benzaldehydu, ku ktorému tu mám ľahký prístup, keďže som si pred mesiacmi kúpil fľašu, ktorú som ani neotvoril.
Nehanbím sa priznať, kilové množstvá ma desia - vložiť toľko peňazí do rxn alebo dokonca série rxn pre moje osobné potešenie je v týchto množstvách trochu nezodpovedné.
Je to obzvlášť nepríjemné, pretože potrebujem dostatok nitroetánu, aby som využil 500 ml benzaldehydu, ktorý mám, ale oblasť, v ktorej chcem skutočne bádať, začína s 3,4,5-tmbenzaldehydom, ktorý si z väčšej časti vyžaduje nitrometán! Gah 😩
 
Top