• Bienvenue dans la partie française du forum. N'oubliez pas que l'affichage de contacts (Jabber, Telegram, Signal et autres) entraînera un bannissement permanent ! Si vous décidez d'acheter ou de vendre quelque chose sans utiliser de compte séquestre et que vous perdez de l'argent, nous ne pourrons pas vous aider.

Amphetamine Znie amfetamín vyrobený z a-olejov ako dobrý recept?

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Dobrý deň,

Bola mi ukázaná "alternatíva" na okyslenie mojej bázy s použitím metanolu a bez acetónu.
Recept, ktorý mi bol ukázaný, bol nasledujúci:

- 2 000 ml oleja A (ph12)
- 3 060 ml metanolu
- 440 g kyseliny sírovej

Najprv sa všetky produkty umiestnili do mrazničky.

Po ochladení sa A-olej a metanol zmiešali.

Potom sa postupne pridala kyselina sírová.

Vznikol roztok s ph 7,7/7,8.

Zmes sa potom umiestnila do mrazničky a rozdelila sa na niekoľko častí.

Medzi koncom miešania a vložením poslednej časti do mrazničky uplynuli 2 - 3 minúty a ph sa zvýšilo na približne 8,1.

Výťažnosť s množstvom základu je 1:2, takže zhruba na 2 l oleja A sme dostali 4 kg pasty.

To znamená, že nedošlo k žiadnej fáze odparovania.


Čo si myslíte?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
et tu consomme ca comme ca ? votre prod avec 3k de methanol en sauce et 5OOgr d'acide sulfurique pour le brulant ? ^^

žiadna avoprácia, pretože ju dávajú do mrazničky, aby zostala vo forme pasty a nestratila na hmotnosti predpokladám....
 

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za neskorú odpoveď...
Súhlasím s vami, pokiaľ ide o metanol, pravdepodobne to bolo kvôli lepšiemu výťažku. Pokiaľ ide o kyselinu sírovú, tam dokonca trochu chýbalo na zníženie ph! Nosili ste niekedy plechovky s kyselinou sírovou? Vôbec nemá rovnakú hmotnosť ako voda, jej hustota je oveľa väčšia.
 

iliketrain

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 8, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Nemyslím si, že existuje skutočný recept alebo používam IPA a upravujem ph, kým nie je neutrálne Nemyslím si, že potrebujete toľko rozpúšťadla
 
Top