Amfetamínové vybavenie

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, poslal som správu niekoľkým odborníkom, ale nedostal som odpoveď týkajúcu sa nákupu zariadenia, ale nedostal som žiadnu odpoveď? Môže mi niekto pomôcť?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Naši odborníci majú u nás veľa práce :)

kúpiť, čo chcete? aké zariadenie potrebujete?
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, ďakujem za odpoveď, môžem vám napísať súkromnú správu?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
áno, ale ja nie som odborník; a na verejnosti sa vám môže pokúsiť pomôcť veľa chlapov možno :)
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Potrebujem len všetko, aby som mohol robiť veci väčšieho rozsahu, takže počkám, kým sa mi neozve niektorý z odborníkov, viem, že budú pravdepodobne zaneprázdnení stránkou, vďaka, kamarát
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Prvou protiotázkou bude, či ste úspešne vykonali aj syntézu v laboratórnom meradle a ste so všetkým oboznámení.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Vhodný plastový sud, chladenie sudom v sude. kondenzátor s rúrkou vo vnútri väčšej rúrky, vonkajšia časť izolovaná od systému silikónom alebo niečím iným vhodným, vybavená vstupom a výstupom vody, naozaj jednoduché.
Alebo dávkový reaktor, ak to rozpočet umožňuje, pán Patton má o nich skvelé vlákno.
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Ahoj kamarát, pravda je, že je to asi jediná vec, ktorej som sa nevenoval v obchode s drogami lol, ale mám skvelú príležitosť vyrábať nejaké veci vo väčšom meradle, potrebujem len niekoho, kto mi povie úplne všetko, čo potrebujem na výrobu dobrej dávky vo väčšom meradle a prevedie ma jednotlivými krokmi, rozpočet nie je problém, som začiatočník, ale rýchlo sa učím, veľmi by som ocenil, keby som dostal nejaké solídne rady, samozrejme, že by som to na začiatok skúsil v menšom meradle, ale každému, kto mi s tým pomôže, nemám problém niečo dať
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Ďakujem kamarát, prosím, prečítajte si môj ďalší príspevok, ak u môžete pomôcť?
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Ospravedlňujem sa, mal som na mysli svoj posledný príspevok
 

dark_side_of_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2022
Messages
35
Reaction score
15
Points
8
Hovorte s priv. napíšte, čo chcete vyrobiť z ampérov alebo iných látok. Pomôžem vám skompletizovať všetky zariadenia
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ahoj. inými slovami, hodiť z ničoho nič veľkú dávku, ako keby sme piekli koláč. To bude ťažké, myslím, že aj pre tunajších odborníkov, budete skutočne potrebovať ľudí, ktorí majú skúsenosti s tým, aby z rukáva vyhodili veľkú dávku a urobili to u vás. Myslím, že to sami nezvládnete, bez pochybností o vašej schopnosti učiť sa alebo o vašich schopnostiach vôbec. Obráťte sa priamo na odborníkov, povedzte im, čo máte a čo máte v úmysle urobiť, možno existuje riešenie.
Prajem vám veľa šťastia vo vašom úsilí.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Povedzte nám, čo vám chýba alebo kde máte problémy s porozumením.
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Ospravedlňujem sa, mal som na mysli svoj posledný príspevok
Ďakujem kamarát
 
Top