Amfetamín na voľnej báze ako kokaín?

WannaLearnChem

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 22, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ahojte, moji slobodu milujúci priatelia (y);)

Ak by bol jeden náhodou voľný amfetamín (biely s kriedovou konzistenciou), ako sa to robí s kokaínom (Na₂CO₃ + voda v lyžičke), bol by to
vznikla látka vhodná na fajčenie ako pervitín alebo niečo podobné? pýtam sa preto, lebo som vo vnútri našiel vrecúško s pochybnou látkou. Chuť bola horká, trochu
trochu ako kokaín a trochu mi znecitlivela jazyk + ústa. Vzal som si z nej 100 mg čiaru a vyvolalo to vo mne trochu eufórie + omámenie. Stále si nie som istý
či je to kokaín a/alebo amfetamín zmiešaný s nejakým lidokaínom (alebo podobným) a myslel som si, že keď to budem freebazovať, budem vedieť určite, či je to kokaín, ale nebolo to tak
pôsobil tak, ako sa očakávalo. Nevytvoril olejovú vrstvu, ale plával ako kryštáliky/malé kamienky na vrchole, ktoré som zozbieral a vyfajčil. Chuť dymu bola veľmi ostrá, podobná plastu (viac podobná plastu ako freebase-kokaínu)
s horkou pretrvávajúcou príchuťou a vodný odpad z freebazingu v lyžičke s nejakým zvyškom na dne mal slabý zápach ako amfetamín.

Po fajčení: všetky svaly sú uvoľnené a mám pocit, akoby som práve prišiel z kúpeľov + mám trochu eufórie a cítim sa omámený a prinieslo to nejaké prebudenie s rýchlejšie bijúcim srdcom.
Nič sa nestalo, cítim sa skvele :), ale veľmi si nie som istý, aká látka by to mohla byť? Takže by to pre mňa znamenalo veľa, ak by niektorí so znalosťami prišli s odhadom alebo 2 (viem, že je to ťažké s poskytnutými podrobnosťami).

Btw: Máte moju hlbokú úctu za to, že máte a vediete takéto fórum(svet to potrebuje), ste hrdinovia, o ktorých sa nedá hovoriť, ani ich verejne chváliť(ale ja som fanúšik a usilujem sa ním stať).
- Môj prvý jazyk nie je angličtina, a nie som teraz triezvy. Takže sa ospravedlňujem za pravopisné chyby atď.

S pozdravom
WannaLearnChem.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Najskôr si zaobstarajte niekoľko testov činidiel, aby ste mohli porovnať svoje výsledky s výsledkami na webe. Odporúčam prečítať si tento príspevok:

https://www.reddit.com/r/ReagentTesting/comments/us8nk0.
Pochybujem, že vám niekto na tomto fóre môže s istotou povedať, čo to je, a som si istý, že viete, že to asi nie je najlepší nápad požiť náhodné látky, ale pochybujem, že by som to tiež neurobil haha.
 
View previous replies…

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
PS. Zabudol som odpovedať na aktuálnu otázku, ale som si takmer istý, že amfetamín vo voľnej forme je pri izbovej teplote tekutý olej, ktorý by sa určite dal fajčiť, ale nebolo by ľahké s ním manipulovať
 

WannaLearnChem

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 22, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ďakujem za odporúčanie, ale už je neskoro a o činidlách som vedel vopred (len som sa k tomu ešte nedostal) (y) :)
ale áno, viem, že nie je dobrý nápad požiť náhodné látky (normálne to nerobím), ale mal som všeobecnú predstavu, čo by to mohlo byť (amfetamín, kokaín alebo nejaký opiod) a
chutilo to horko ako kokaín, a nie ako opiáty a/alebo chuť vyvolávajúca zvracanie, akú môžu mať niektoré amfetamíny. A cítil som sa trochu deprimovaný, tak som to riskol, čo zabralo
a dopadlo to výborne. Len ma trápilo, že som nevedel, čo to presne je, a tiež ma zaujímalo, či by freebasing amfetamínu( s uhličitanom sodným + vodou a trochou tepla) mohol alebo priniesol podobné účinky, ako sú opísané, keď ho zmeníme freebasingom.

Ale áno, keď to teraz spomínate. freebase amfetamín je medová/žltá olejovitá látka. Ale nebol som si istý, či by ho freebasing ako pri kokaíne mohol/mohol zmeniť na iný
látku ako pervitín (nie je to také jednoduché, ja viem) alebo podobnú, ak náhodou to, čo som mal freebasing, bol/je amfetamín a nie kokaín, ako som si myslel. :)

- Ďakujem za odpoveď, vážim si to. (y) Nebol som úplne jasný v mojej otázke, ktorá sa týkala skôr toho, či freebasing amfetamínu ako s kokaínom môže priniesť inú látku s podobnými účinkami, a za to sa ospravedlňujem. A ešte raz vám veľmi pekne ďakujem za odpoveď, môj dobrý pane.
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Aha, túto časť fóra som ešte nevidel. Vďaka!
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Aj keď môžete fajčiť amfetamínovú bázu, nemali by ste jej dosť žieravý
 
Top