Amfetamín z P2P (fenyl-2-propanón)

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Dobrý deň, ktorú cestu možno odporučiť na výrobu amfetamínu vo väčšom rozsahu, približne 1 l (P2P)?

Všetko, čo som našiel, je Amfetamín sa dá získať v 30 % výťažku pri jednostupňovej syntéze refluxovaním fenylacetónu v etanole s amoniakom, hliníkovou drťou a malým množstvom chloridu ortuťnatého. A táto syntéza sa týka len 40 g, 0,3 mólu fenylacetónu (P2P)

Hľadám niečo viac ako 1000 g P2P,

Má na to niekto návod?

/Ďakujem
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
leuckartova valachova reakcia: mala by sa získať výťažnosť niekde na úrovni 70 %

reduktívna amínová reakcia:

ra katalytická hydrogenácia
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
70 % leuckartova valachova reakcia by mala získať výťažok niekde na úrovni 70 %

reduktívna am inácia: líši sa v špecifickom katalyzátore a prevádzkovom tlaku od výťažku 30 % až po výťažok +90 %
30 % hliníková ortuť
katalytické hydrogenácie: musia prebiehať za bezvodých podmienok a s vonkajším zdrojom plynného vodíka
52 % nízkotlakový platinoxid
86 % nízkotlakový nikel raney
90 % vysokotlakový raneyho nikel
95 % vysokotlakový Raneyho nikel a amóniumacetát (95 % výťažok pochádza z 2,5-dimetoxyfenylacetónu namiesto fenylacetónu, neboli uvedené žiadne informácie o p2p, ale výsledky by nemali byť zlé)
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Aké sú vaše zdroje pre reakciu 95 % Raneyho niklu a octanu amónneho alebo pre akúkoľvek metódu s vysokým výťažkom v tejto oblasti? Myslím, že to znie takmer príliš dobre na to, aby to bola pravda. Rád by som to vyskúšal.
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Z archívu rhodia, ale ako som povedal, výťažok 95 % pochádza z 2,5-dimetoxyfenylacetónu, takže v skutočnosti neexistuje žiadny dôkaz o fenylacetóne.
 

Attachments

  • xdrIqaS6hN.pdf
    144.7 KB · Views: 459
Top