Question Amfetamín / metamfetamín

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Dobrý deň! Poznáte metódu, pri ktorej je možné vytvoriť amfetamín / metamfetamín len z prekurzorov, ktoré sú v EÚ legálne?
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Mám na mysli vygoogliť si, aké prekurzory sú nelegálne v ktorejkoľvek krajine, v ktorej sa nachádzate, alebo vo všeobecnosti v EÚ.

Myslel som si, že okrem glycidových esterov je MAPA veľká, a ak je nelegálna, majú etylovú verziu.

Zabudol som, ako sa to volá, ale s pár minútami tu môžete nájsť informácie o výrobe p2p zo zlúčeniny malonátu.

V podstate musíte nájsť prekurzor, ktorý je pre vás legálny, a potom nájsť spôsob, ako ho zredukovať na požadovaný amfetamín pomocou legálnych rozpúšťadiel, činidiel atď. Stačí si vygoogliť človeka
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Áno, p2np je legálny, borohydrid sodný je legálny, ortuť sa dá ľahko získať, RedAl je legálny, vodík je legálny(našťastie), HCl je legálny, železo je legálne, zinok je legálny. formaldehyd je legálny, bmk glycidáty sú legálne(niektoré z nich).
Zoznam pokračuje ďalej a ďalej
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Iste, vyhľadáte syntézu prekurzorov, potom vyhľadáte syntézu prekurzorov, aby ste získali prekurzor. Pravdepodobne skončíte pri L-fenylanilíne, L-dope, katachole, melatoníne..... Nakoniec všetko je uhlík vodík dusík chlorid bróm, hliník, síra ect
 

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Môže mi niekto poradiť, aký by bol najjednoduchší recept na výrobu s legálnymi prekurzormi?
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Z P2NP môžete ľahko vyrobiť amfetamín na pervitín musíte previesť P2NP na P2P a P2P previesť na pervitín
 
Top