Nejaká syntéza metamfetamínov pomocou pretrepávania a pečenia s batériami tu?

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Dobrý deň,

Možno by som sa chcel podeliť a možno aj diskutovať, ak sa tým niekto zaoberá?

Keďže som sa o to pokúšal už niekoľkokrát, ale s použitím rôznych typov činidiel a nie som si celkom istý, ktoré by malo byť to správne, keďže sa mi stále nepodarilo dosiahnuť požadovaný výsledok.

Dovoľte mi uviesť niekoľko príkladov jednotlivých výsledkov po tom, ako som vyskúšal konečný postup, ktorým je odplynenie metánu pomocou kyseliny hcl.

Prvý obrázok ukazuje, že sa síce začne kryštalizovať konečný produkt, ale v procese sa len zasekne. Nie celý povrch sa z červenej farby zmení na kryštál. Len niektoré časti.

Druhý a tretí obrázok sú takmer rovnaké. Zastaví sa to na bielej farbe a ani to nezatvrdne ako kryštál.

Možno by sme mohli ďalej diskutovať, ak niekto túto metódu používal.

Vďaka.

Na zdravie.
 

Attachments

  • STj4Fy7gZ6.jpg
    STj4Fy7gZ6.jpg
    532.3 KB · Views: 134
  • CSb6HEmaYN.jpg
    CSb6HEmaYN.jpg
    4 MB · Views: 110
  • UjWYJpvayR.jpg
    UjWYJpvayR.jpg
    4 MB · Views: 105

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Byť ružový zvyčajne znamená nadmerné množstvo hcl. "Shake and bake with lithium" (pretrepať a upiecť s lítiom) je nejasné. Na tejto stránke je niekoľko dokumentov, ktoré opisujú tento proces, ale ak chcete kritiku procesu, zlyhávate. Budete ho musieť podrobne zverejniť
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Po vy HCl plynu. Zozbierajte si pevné látky do filtra. Premývajte svoje pevné látky studeným, suchým acetónom. Toto je váš metán. Je vo forme "kľučky" - nie je vykryštalizovaný. Mal by vyzerať ako múka alebo práškový cukor. Akákoľvek farba okrem bielej je nečistota.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Vďaka. Je to tá istá pevná látka, ktorá zostala v sklenenej nádobe (tá, ktorú som použil počas procesu hcl plynu), rovnaká ako vo filtri? Pretože naposledy som sa zameral na zber pevnej látky, ktorá zostala v sklenenej nádobe, nie vo filtri. Ale áno, pamätám si, že tam zostalo nejaké množstvo bielej tuhej látky.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Pevné látky, ktoré vznikli pri splyňovaní HCl. To je vaša metamfetamína. Do vášho "paliva" pridáte plyn HCl a začne sa vytvárať pevná látka a vyzerá to, akoby snežilo. Pokračujete v splyňovaní, kým už nevzniknú žiadne tuhé látky. Po skončení splyňovania prelejete palivo cez kávový filter a zachytíte tuhé látky. To je váš metán. Na metán nalejte studený, suchý acetón, aby ste ho umyli a opláchli všetky nečistoty. Nechajte ho vyschnúť. Hotovo. Toto je "Met HCl".

Môžem vám dať len tieto základné pokyny. Neviem, čo ste urobili alebo o čom hovoríte, keď hovoríte, že už máte vo filtri pevné častice alebo ktoré chcete zozbierať.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Myslel som to tak, že po tom, ako som prelieval palivo cez filter na kávu, boli vo filtri pevné častice. A v mojej sklenenej nádobe tiež zostali pevné častice. Neviem, ako to vysvetliť, ak ste to stále nemohli pochopiť. Možno sa môžem pokúsiť dať obrázky, ak chcete..
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Nie, to je v poriadku, ja vám rozumiem. Len veľmi nerozumiem tomu, ako môžete roztok prefiltrovať a v roztoku stále zostanú pevné látky. To tak trochu popiera účel filtrovania...
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Pevná látka sa stala, že vznikla počas procesu "solenia" roztoku s Acid hcl. Takže preto sa tam časť z nej drží pri stene sklenenej nádoby. Chápete ma?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Áno, OK... keď vylejete nádobu na filtrovanie pevných látok... nechajte palivo z nádoby vyschnúť. Keď je nádoba suchá, všetko, čo je prilepené na vnútornej strane nádoby, môžete rozpustiť vo vode alebo v alkohole a potom odpariť. Všetko, čo zostane, by malo byť meta.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Pevná látka, ktorú ste mali na mysli, je niečo také?

*Ospravedlňujeme sa za veľmi neskorú odpoveď
 

Attachments

  • eP7axuNVbn.jpg
    eP7axuNVbn.jpg
    993.6 KB · Views: 30
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Ak je to to, čo sa vám vrátilo, keď ste splynuli, potom áno. Odfiltrovali ste všetky pevné látky a toto uviazlo vo vnútri?
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Áno, to je to, čo mám po hcl plynu. Ešte som ho neprefiltroval. Tak ako to mám vykryštalizovať? Naposledy po tom, ako som to odfiltroval a nechal niekoľko hodín schnúť, sa z toho stal len prach... nie je to tvrdé ako kryštál, ktorý by mal byť
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
Kryštalizácia je ďalším krokom po. V tomto bode je potrebné očakávať biely prach.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
V podstate je lítiová metóda Birch -ako metóda solvatovaných elektrónov Solvatované elektróny sa dejú v kvapalnom amoniaku alebo vode( nemôžem povedať, že som niekedy videl metamfetamín vyrobený pomocou hydratovaných elektrónov, ale je to životaschopný koncept), takže vyrábate kvapalný amoniak? Ak nie, tak to nikdy nebude fungovať, iba ak by ste vyrábali tetrahydridoaluminát lítia.
Ak to robíte, zverejnite syntézu, bolo by to úžasné
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Môžem vedieť, ako mám otestovať, či ide o kvapalný amoniak alebo niečo iné? Práve som ho skúsil spáliť v pohári a stal sa čiernym/spáleným a zápach je veľmi smradľavý a chuť je veľmi zlá. Ani sa nepribližuje chuti pervitínu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Čpavok by to bol len vtedy, ak by ste doň pridali amoniak alebo amónnu soľ. Majte na pamäti, že samotný pervitín je amoniak ( amín je Nh³ alebo NH² R" alebo NH R¹R²), pokiaľ ide o s test. Ak do roztoku amoniaku pridáte trochu hydroxidu sodného hustý biely dym, ktorý zapácha rybinou. Na ph papieri by sa mal vyznačiť modrou farbou a po pridaní kvapky alebo dvoch kvapiek konk. HCL by mal husto a nepríjemne zapáchať
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Áno, stalo sa to tak, ako ste povedali. Tak aký bude ďalší krok? Ako to vykryštalizovať?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nemusíte ho kryštalizovať. Ďalším krokom, ak máte kvapalný bezvodý amoniak, je, že pridáte lítium a kvapalina sa musí zmeniť na tmavomodrú. Mohla by sa dokonca zmeniť na kovovú bronzovú farbu, ale to sa MUSÍ stať
0kX2wo6tGY
potom pridáte váš prekurzor( alebo je už v ňom) a rozpustené elektróny redukujú [čokoľvek, efedrín pseudoefedrín katinóny ECT] a to je Birchova reakcia. Zvyšok je čistenie a rekryštalizácia ( čo je čistenie).
 
Top