Question Akékoľvek známe aditívum s molárnym množstvom 120-150?

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Existuje nejaký známy adulterant s molárnou hodnotou v rozsahu 120-140?
Ďalšie vlastnosti, ktoré by mohli súvisieť s touto sračkou:
Ľahko sa mení na hydrochloridovú soľ a späť na bázu a nemá žiadnu farbu. Chlorovodíková soľ nie je rozpustná v acetóne a okamžite sa zráža.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
120-140 g/mol? Dobre známy falšovateľ akého lieku? Pri akom ph sa začína zrážať?
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
V bode zrážok som PH nekontroloval. Odhadujem molárnu hmotnosť podľa prebytku spotreby činidiel.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mám zoznam bežných adultarantov a ich rozpustnosť a môžem vyhľadať mol. Hmotnosť, ale pomohlo by mi vedieť, čoho je to aditívum. Nikto nedáva MSM do kokaínu a nikto nedáva levamizol do pervitínu ( dúfam, že nie), takže by som hľadal bežné adulteranty toho, o akej droge hovoríme. Ak mi to nepoviete, zaberie to dvakrát toľko práce a ja pracujem inteligentnejšie a usilovnejšie, tak to povedzte
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Túto vedľajšiu zlúčeninu som zachytil živicou a potom som ju obnovil na báze. Teraz si začínam myslieť, že ide o druh koloidu vytvoreného v prítomnosti mikrodisperzného prachu (pevných látok) zachyteného z PMK. Niečo podobné ako Pickeringov koloid.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Túto dávku som skúmal o niečo viac ako zvyčajne a v istom momente sa mi podarilo extrahovať nejakú olejovitú látku.
Nebudem opisovať všetky kroky, pretože by to bolo príliš dlhé na pochopenie. V konečnom výsledku som mal v kryštalizátore asi 10 g mdma hcl + trochu vody. Na začiatku bol pomer 10 g mdma hcl + 30 g vody. V určitom momente, keď sa pomery zmenili na 10 g soli + 10 g vody, som videl niečo, čo som nikdy predtým nevidel alebo som tomu nevenoval pozornosť.
Na dne kryštalizátora, pod vrstvou vody nejaké malé množstvo tekutej látky priehľadnej a nemiešateľnej s vodou. Pravdepodobne má táto látka oveľa menšiu rozpustnosť vo vode, ak ju porovnáme s mdma hcl, a bola z vody vytlačená.
Nereaguje s hcl, keďže ph bolo mierne kyslé v dôsledku prebytku hcl.
Ďalšie vlastnosti sú - je nerozpustná v acetóne.
Prečítal som si fórum a našiel som niekoľko tém o niečom podobnom. Ale stále neviem, čo to je.
 
View previous replies…

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Ospravedlňujem sa, že som sa v tomto opise nevyjadril jasne: som tak unavený posledné dni. Áno, presne táto látka, bola uvoľnená pod vodou. Takže je oveľa menej rozpustná vo vode. A nie je to ani mdma fb, pretože nereaguje s hcl. Objem tejto látky - ťažko povedať, keďže som bol príliš unavený, aby som ju znovu oddelil na lieviku, a nemám lievik na taký malý objem, ale podľa vzhľadu môžem povedať, že to bolo asi 2-5 % hmotnosti mdma hcl.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
V poriadku, táto látka pod vodou by mohla byť perc zvyškom. Ale v tomto prípade k nej viedla dlhá cesta. Mdma hcl získaná po dlhom procese bola vykryštalizovaná z vody do suchej hmotnosti. Potom sa kvôli príliš nepríjemnému zápachu rozpustila a pokračovalo sa s iónovou živicou a opäť sa vykryštalizovala z vody. Počas tejto druhej kryštalizácie sa na dne objavila látka.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Top