Question Každý môže poradiť nováčikom, ktorí chcú začať vyrábať

velukatr13

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 10, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Zdravím všetkých. Najprv žijem vo východnej Ázii, takže som slabý v angličtine.
Im a chick right now, but Im very desperate
Hľadal som veľa vecí, ktoré by som mohol robiť v týchto časoch, vedel som, že táto práca mi vyhovuje vzhľadom na všetko. ale nemám žiadne knowledges..
V mojej krajine je ťažké kúpiť chemický materiál,A kde zvyčajne získavate ťažšie dostupné materiály? A ak si len pozriem video a urobím to, môže sa niekto zraniť, takže by som mal najprv začať s organickou chémiou?
a každá dobrá rada je vítaná ďakujem za prečítanie priatelia
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Čítajte čítajte a viac čítajte plus výskum chemických látok, s ktorými pracujete/pracujete.

ak vykonávate syntézu, noste ochranný laboratórny výstroj a celotvárový respirátor/ rukavice dostatočné vetranie

nerobte to vo vlastnej kuchyni 👌
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Stavte sa, že existujú základné veci, ktoré musíte bezpodmienečne vedieť predtým, ako ich začnete realizovať v praxi, ako aj väčšina tých, ktoré sa naučíte za pochodu, ale ako prvé by ste mali prísť na množstvo vecí, ktoré musíte zdokumentovať sami, a potom sa znova spýtať. musíte najprv rozmýšľať ako nechemik a hľadať suff ako "nepredpokladajte väčšie nebezpečenstvo požiaru, než ste schopní uhasiť", aby ste sa dostali k prirodzenej otázke "viem používať hasiaci prístroj?". Myslím si, že takto čelíte väčšine nebezpečenstiev s istotou, že ste do istej miery pripravení (čo naozaj nemôže byť zakaždým správne, keď začínate, prekvapenia sú ďalším "pedagógom", s ktorým sa musíte akvalifikovať). Na zdravie!
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Som si istý, že najlepším spôsobom bude práve učenie sa chémie,l ak sa vám to podarí, budete mať vedomosti, ako si sami vyrobiť zariadenie, ako používať a ako syntetizovať činidlá zo základných zlúčenín.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Veľa informácií pre nováčikov je vo fóre (ako prvé laboratórium) Znie to však, že získať potrebný materiál môže byť pre vás problém?
 
Top