Skúšal tu niekto vyrobiť 2,5-dimetoxybenzaldehyd pomocou benzaldehydu a pyridínu?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Takmer všetko je v názve, ale ak máte, môžete mi povedať, aké je to jednoduché?
Mám kopu benzaldehydu a amfetamínom sa veľmi nevenujem, oveľa radšej by som ho previedol na 2,5-dmobzh (áno, to je moja skratka pre uvedenú chémiu lol) a riskoval, že získam polovičné množstvo konečného produktu, pretože je pre mňa dvojnásobne užitočný!
tiež benzaldehyd je naozaj ľahké získať, a tak ak je to relatívne uskutočniteľný syntéza potom si myslím, že som na niečo prišiel a môžem začať podľa niektorých 2c receptov.
nejaké nápady alebo problémy, s ktorými sa môžem stretnúť? Nepotrebujem ho kilo...
Dokonca aj 250g sa mi zdá prehnané, ale to je jedno, nie som predajca
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Prepáčte, mal som na mysli 3,4-trimetoxybenzaldehyd
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Aspoň som si mohol vyrobiť meskalín v malých množstvách....
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Ak sa musíte pýtať na túto otázku, znamená to, že sa vám to nepodarí. Nie je vám jasné prečo, ale nakoniec si nejaké kúpite alebo dostanete. Možno pristupujte k vanilínu s tým, že máte na mysli 3,4,5-(MeO)3-BA, a nie 2,5-(MeO)2... skúšal z p-anisaldehydu a práca je ťažká.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Áno, naučil som sa to. Uvedomil som si asi 5 minút po tom, čo som to napísal, že som mal na mysli niečo ako 3,4-hydroxy ph alebo tak nejako, pomýlil som si prekurzor meskalínu, hlavný prekurzor 2c a 3,4hydroxyfenyletylamín. Úplne iné
...ospravedlňujem sa za to. Iv odvtedy mal lekciu o fenetylamínoch a spôsobe, akým v podstate čítate chemikálie odzadu, takže pozícia 3 a 4 je úplne nesprávna, nehovoriac o hydroxy namiesto dimetoxy alebo trimetoxy. Ospravedlňujeme sa za to!
 
Top