Austrálsky darknet?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Zaujímalo by ma, aké bežné je používanie tmy pre Austrálčanov.

Je to pravdepodobne najvýnosnejší trh, možno okrem USA. Ceny sú pre používateľov nebesky vysoké, takže predajcovia zarábajú. Pozeral som dokumentárny film a predajcovia kokaínu podľa neho vtedy zarábali hlúpe sumy, státisíce dolárov. Povedal by som, že je to úroveň "zástrčky", predávali dílerom na nižšej úrovni a kupovali kilogramy.

Aké prísne sú teda austrálske domáce pošty? Chytajú veľa drog? Aké sú bezpečnostné opatrenia?

Viem, že dark net je v porovnaní s "bežným" obchodovaním s drogami stále tak trochu malý, ale tento trh musí byť jedným z najžiadanejších.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Osoba, ktorú poznám a ktorá žije v AUS, mi povedala, že vláda AUS naozaj nenávidí drogy a kontroluje pošty so psami/skenermi atď.

Je ľahké nájsť videá, akí sú profesionáli - aj protidrogové oddelenia zadávajú ponuky za veľké peniaze, kde ponúkajú napríklad niekoľko MILIÓNOV USD za systém, ktorý uľahčí a urýchli kontrolu pošty. Majú skenery na odhaľovanie rušičiek skenerov atď - to je hlavný dôvod, prečo drogy v AUS stoja tak sakra veľa peňazí.

Takisto by ste mohli dostať veľkú pokutu a to je druhý dôvod, prečo to stojí toľko, teda veľké riziko = veľké peniaze.
V krajinách, kde tresty nie sú také vysoké a drogy sú lacné, pretože nikoho nezaujíma, či ich chytia - napríklad v Holandsku.
 
Top