Otázky k B-nitrostyrénu....

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Dobre, takže chápem, že 2c-h freebase nie je stabilný, a som človek, ktorý prechádza abstinenčným syndrómom benzo, a tak pripustím, že medzi vykonaním určitých krokov môže byť určitý čas....
Mám nejaký 2,5-DMOBA a zhromažďujem všetko, čo potrebujem, aby som ho premenil na 2c-h a potom na celú potenciálnu dúhu produktov...
Pripravoval som sa na to už nejaký čas a chvíľu mi trvalo, kým som získal všetky potrebné veci.
Len by ma zaujímalo, aký stabilný je b-nitrostyrén? Mohol by som urobiť tento krok a potom ho bez problémov skladovať v takomto stave niekoľko dní pred redukciou?
Dokonca som si zaobstaral aj trochu LAH, čo by malo byť v pohode. A etyléndiamín, ktorý mám k dispozícii, by sa mi tiež mohol hodiť.
Keď som tak dlho zbieral a začal sa zaoberať niečím iným ako redukčnými amináciami tryptamínu, nechcem vyrobiť styrén a potom sa vrátiť a zistiť, že je v prdeli!
Asi by som to aj tak vákuovo zabalil, ale tak. To by som mal naozaj robiť častejšie - mal som to urobiť s mojím n,n-DMT, keď som ho robil, možno by to nezčervenalo... lol, je to len pár gramov, ale aj tak. Divné.
Každopádne áno, ktokoľvek, kto robil syntézu buď a la shulgin s octanom amónnym, alebo dokonca ak ste to robili s použitím etlenediamínu ako katalyzátora, ozvite sa tu a dajte mi vedieť, čo ma čaká! Ta
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
2C-H je oveľa stabilnejší ako beta-nitrostyrén, ako voľná báza bude pomaly absorbovať CO2 zo vzduchu a čiastočne bude kontaminovaný svojou uhličitanovou soľou, ale to len v prípade voľného kontaktu so vzduchom, ak je tesne uzavretý a skladovaný v chladničke, môžete počkať mnoho rokov, kým z neho urobíte niečo zaujímavejšie, samozrejme, ak ste dostatočne trpezliví.
Prípadne ju preveďte na HCl soľ na dlhé skladovanie, navyše sa dá neskôr priamo bromovať aj vo forme soli.
Prekryštalizované alebo dostatočne čisté nitrostyrény sa tiež dajú pomerne dlho skladovať v chladničke v tesne uzavretých sklenených fľašiach alebo fľaštičkách, alebo ešte lepšie v uzavretých ampulkách.
 
Top