Question Kúpeľové soli (bk-MDMA, 4-MMC, MDPV...) dávajú pozitívne výsledky pri protidrogových testoch na látky ako MDMA, amfetamín...?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Mám pochybnosti o tom, či kúpeľové soli (bk-MDMA, 4-MMC, MDPV...) poskytujú pozitívne výsledky v reaktívnych protidrogových testoch používaných na detekciu MDMA, amfetamínu...) alebo nie...
Ďakujem vám všetkým!!
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Nemyslím si, že MDPV má nejaký spoločný metabolit s MDMA; takže nie.
Je to pyro a viac sa podobá alfa-PVP ako MDMA, dokonca aj chemická štruktúra sa podobá na kombináciu oboch.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Geekovská odpoveď znie, že stimulanty obsahujúce ketóny sa metabolizujú na ich hydroxyanalóg, ktorý vzniká aj pri konzumácii podobných látok bez ketónovej časti. Všetky majú teda spoločné metabolity, ale nie je mi známe, či ich polčas rozpadu má niečo spoločné. Vymyslel som ústny sprej, ktorý znehodnotí väčšinu testov zo slín (nedovolí metabolitu interagovať s protilátkou obsiahnutou v teste). Ak je pozitívny na pervitín, mali by ste ako príčinu falošne pozitívneho výsledku vyhlásiť zneužitie efedrínového nosného spreja.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
vyhlásenie o zneužívaní nosových sprejov vrátil môjmu kamarátovi vodičský preukaz na kamión, keďže je profesionálny vodič... a my, rehoľníci, sme závislí od vodičov kamiónov, ako sme závislí od ľudí, ako som ja, ktorí učia chémiu v okolí.
 
Top