Encyklopédia BB WIKI

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

43535

WIKI BB vás pozýva do knižnice chemicko-farmakologických poznatkov. Pre vaše pohodlie sme vyvinuli nový praktický prístup k prezentácii údajov, ktorý sa líši od fóra. Navigácia je usporiadaná tak, aby ste intuitívne ľahko našli potrebné informácie o popise liečiv, ich prekurzoroch, metódach a technológiách syntézy, analýze, purifikácii, vlastnostiach, farmakologických účinkoch atď. Celý obsah WIKI BB je napísaný odborníkmi príslušného profilu. Sekcia je neustále dopĺňaná a aktualizovaná podľa vašich návrhov a želaní, ktoré môžete zanechať v sekcii diskusia. Teší nás, že vás vidíme medzi našimi používateľmi.

 

pseudorando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Všimol som si, že niektoré odkazy v rámci wiki vedú na stránky bbgate clear-net.
Nechápte ma zle, pokiaľ viem, máte správne nakonfigurované veci, pri ktorých prihlasovacie relácie nepretrvávajú medzi adresami .onion a adresami clear-net (hoci to môže byť len ochrana môjho prehliadača).
Z rôznych možno nejasných dôvodov sa to však stále považuje za riskantné.
Zaujímalo by ma, či uvažujete o vydaní niečoho v zmysle archívu (kompletnej) wiki na stiahnutie?
Okrem obáv o ochranu súkromia mám na mysli aj zachovanie; vzhľadom na to, že sme už neraz videli, ako sa tieto úložiská zakázaných vedomostí vytvorili, aby sa potom zbúrali.
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Prosím odborníka, môžete mi rozobrať túto reakciu, je reakcia podľa spaths a gridnard na syntézu efedrínu, prosím, potrebujem návod, ako sú objemy na reakciu, čas a iné podmienky.
 

Attachments

  • iIgwy3tnbO.jpg
    iIgwy3tnbO.jpg
    119 KB · Views: 61
Last edited:
Top