Služba BBGate Element/Matrix je nefunkčná

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
V4TRyHWze7
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
pri pokuse o "upgrade" to chce vlastne presunúť späť na verziu 9. ale nepodarí sa to, pretože spojenie je prerušené. aspoň od môjho klienta.
Myslím, že je potrebné označiť späť verziu 10 ako stabilnú. alebo aktualizovať homeserver
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Ďakujeme, opravíme to.
Ale môžete použiť zrkadlo maticového servera v tor.
http://37ouhasbq624g47slrixc7n2uwlzzag6lo3beh4f5hyeaoecixseenid.onion/
 
Last edited:

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Dobrý deň, pane, dnes sa snažím pripojiť k službe Matrix na vytvorenie účtu BB a stále sa mi zobrazuje hlásenie "Cannot reach homeserver"? Skúšal som bežný a zrkadlový, sú niekde uvedené ich ďalšie zrkadlá? (Pomohlo by to vôbec situácii?) Ďakujem!
 
View previous replies…

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Musí to byť niečo na mojej strane. Ospravedlňujem sa, ak som vás znepokojil, pane
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Celé týždne sa mi to nedarilo a keď som hľadal riešenia, prvým návrhom bolo vyčistiť vyrovnávaciu pamäť DNS. Otvorte príkazový riadok a zadajte "ipconfig /flushdns" ( pred hashom je medzera). Tým sa môj problém vyriešil a približne raz za týždeň alebo 10 dní prestane fungovať a ja vymažem vyrovnávaciu pamäť DNS a tým sa to opäť vyrieši. Ak to nepomôže, môj ďalší návrh je zmeniť server DNS. Niektoré servery blokujú niektoré stránky a je možné ho bezplatne zmeniť a nepocítite žiadny rozdiel
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
@FritBuchner
Dostal som sa tam, ale neustále to žiada o overenie. Dnes to vyskúšam, ďakujem za návrh!
 
Top