Najlepšia metóda kryštalizácie 4MMC v garáži

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Najlepšia metóda kryštalizácie 4MMC v garáži

Táto garáž, do ktorej mám prístup, je veľmi vzdialená a odľahlá, nie je v nej prístup k stálemu prívodu elektriny. Mám menič, ktorý mi umožňuje používať elektrickú energiu, keď som tam so svojím vozidlom, ale to je moja jediná forma prístupu k elektrickej energii, (pokiaľ som si nechal autobatériu alebo 2 alebo viac, ktoré môžem spojiť dohromady a používať to ako moju formu elektrickej energie a keď sa vybijú, môžem buď použiť svoje vozidlo na ich opätovné nabitie pomocou skokových káblov alebo ich vziať domov na nabitie, radšej to však nerobím). Chcel by som metódu kryštalizácie, ktorá je pre takúto zostavu najjednoduchšia. Nemám spôsob, ako kontrolovať teplotu, keď som preč. Tu potrebujem nejaké nápady a odbornú pomoc, prosím. V prípade potreby mám prístup k mikrovlnnej rúre na ohrev alebo môžem použiť kempingový varič, ktorý funguje na plynové kanistre. Dúfam, že existujú ľudia, ktorí môžu mať podobné nastavenie, kde to nie je najjednoduchší spôsob, ktorý poznám, ale chcem byť len veľmi osamelý ako moja hlavná priorita a všetko ostatné budem musieť nájsť spôsob, ako pracovať okolo neho. Dúfam, že sú tu ľudia, ktorí môžu pomôcť s niektorými metódami.
 
Last edited:

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Metóda zahŕňajúca dvojité rozpúšťadlá a ich % je aj pomer medzi zmiešaným horúcim rozpúšťadlom a práškom 4mmc. Spolu s centimetrovou výškou zmiešaných roztokov vyššie uvedeného a akú veľkosť kryštálov mám očakávať, prosím. Akákoľvek pomoc bude skvelá.
 
Top