Question Najlepšie krajiny pre výskumnú chemickú výrobu/predaj?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Len by ma zaujímalo, v ktorých krajinách by sa dalo založiť rc laboratórium, ktoré by obsluhovalo americký a európsky trh.

Mám pocit, že niektoré krajiny východnej Európy by mohli byť dobré, napríklad Poľsko. Holandsko alebo Belgicko by mohli byť dobrou voľbou. Inak je dobrá Čína, možno iná ázijská krajina?
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Poľsko
 

taricshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Veľa šťastia s 3 až 20-ročným poplatkom za výrobu aj malého množstva, napríklad 20-30 gramov.
Poľsko má najvyššiu penalizáciu za drogy v celej európe blázon.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Otázka sa pravdepodobne týkala toho, kde sa dá ľahko získať najviac chemikálií, nie toho, kde sú sankcie najnižšie, a čo znamená "hlupák"? Nabudúce buď trochu múdrejší so svojou debilnou odpoveďou a premýšľaj svojím pravdepodobne mikroskopickým mozgom, ktorý máš v hlave, @CryoThio sa pravdepodobne pýtal, kde je výroba najjednoduchšia, a ja som mu dal svoju myšlienku. Ani na jednom mieste nespomenul pokuty. Nabudúce odpovedz slušne a budeš mať lepšie výsledky vo svojom mizernom živote, ako vidím z tvojej strohej odpovede. "Hlupák"
 

taricshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Poľsko je v európskej únii, takže mu nič nehrozí, môžete si objednať bez obmedzenia.
vo vašej stratégii na mysli by mala byť čína jednoduchšou krajinou na výrobu akýchkoľvek liekov/rc, ale väčšina z nich je tam nelegálna s trestom smrti.
 
Top