Question Najlepšie fóra?

ginger1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Najlepšie fóra? Tento sa zdá byť dobrý hľadá tie, ako viem, že strach je v súčasnosti dole.
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Poľské cibuľové fórum
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
môžete sa podeliť o odkaz? je to deepwebové fórum?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
ak nie ste spokojní s týmto, môžete vyskúšať odborníka na pečenie chleba...
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Idk, prečo by niekto so zdravým rozumom hľadal ďalej ako toto majstrovské dielo na fóre. Ako? Nikdy som za svoj krátky čas v tejto realite nevidel nič podobné, pozornosť venovaná detailom a odhodlanie jeho "hlavných členov" je neporovnateľné... Prilákalo to aj celkom zaujímavú partiu ľudí. Skutočne jediná svojho druhu. Milujem toto fórum! Milujem BB.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Pretože toto je špecializovaná výroba a tu je naozaj veľa dobrých, inteligentných dobre vzdelaných používateľov a nie toľko podvodníckych detí, pretože ani nevedia, o čo ide!

Cebulka je tiež skvelá, ale bohužiaľ väčšinou nie je v angličtine.

Tiež sa mi páčil Dread ale keďže je stále nefunkčný tak je nepoužiteľný! Neviem, či to bolo prepadnuté...

Tiež ma zaujímajú takéto nástenky, ale bez neprofesionálnych gangsterských deciek a ľudí bez špecifických znalostí o drogách atď.

Takže ak existuje nejaká "pokročilá" nástenka, dajte mi prosím vedieť! Okrem drog, ktoré ma zaujali najviac, sa zaujímam aj o falšovanie dokumentov a podvody.

Všetko veľké témy, ale okrem toho sú tam len nástenky, kde je 90 % noobov, nechcem sa deliť o svoje informácie, ktoré som nazbieral za roky len s profesionálmi, pretože inak neinformovaní ľudia berú informácie a robia ich nepoužiteľnými, pretože sa tvária, že vedia, čo robia.

Napríklad ako postaviť skimmer alebo toľko vecí, o ktoré sa bojím podeliť s noobmi.

Tu so všetkými videami atď je vidieť, že existujú profesionáli, ktorí chcú vyzdvihnúť dosku a posilniť komunitu!

Takže celkom spokojný s týmto, ale som otvorený tipom na vybudovanie väčšej siete a učiť sa od profesionálov.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Hľadáte informácie o chémii alebo len hľadáte lieky? Ak chcete informácie o chémii, existuje niekoľko miest, ktoré existujú alebo existovali už dlho, a v dôsledku toho môžete vyhľadávať témy, ktoré na tejto stránke nezískajú žiadne hity, pretože sa jednoducho neobjavili
 

Spraypourmagicnotfound

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
Môžem vedieť o tomto odkaze, pane?
 
Top