Question Looking for a vendor Najlepší trh pre metadón hydrochlorid

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Hľadám spoľahlivé trhovisko na kúpu čo najčistejšieho metadon hydrochloridu (99 %+). Narazil niekto na dobrý zdroj?
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
99%+ ak si chcete kúpiť, že nemusíte chodiť sem na darknet, môžete si ho kúpiť z clearnetu ako analytický stupeň od sigmaaaldrich

https://www.sigmaaldrich.com/IN/en/product/sigma/m0267

buď ste noobie alebo trolling, pretože 99%+ je na nič a nenájdete ho na žiadnom trhu.
 

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Súhlasím, môžem byť noob re darknet.

Keď som povedal 99 %, chcel som len povedať čo najčistejší. Takisto, prečo je 99 % nepoužiteľných, myslel som si, že čo najčistejšia látka je užitočnejšia, nie menej užitočná. Ale opäť, áno, som v darknete nováčik. Nie som noob, pokiaľ ide o hydrochlorid metadónu vo veľmi čistej forme. Mám ho predpísaný v injekčnej forme (a rád to dokážem). Toto je moja úloha. Zisťujem, že je to čoraz ťažšie a môj predpisujúci lekár sa naozaj veľmi snaží, aby som ho vysadil, takže moja myšlienka je pokúsiť sa ho získať od iného dodávateľa, ak by došlo k najhoršiemu a stiahli by ho bez oznámenia.

Tiež tiež, nie je to v jasnom? nie darknet? Asi sa mýlim, ale na túto výmenu nepoužívam tor ani VPN. Ale nechcem si robiť nepriateľov alebo otravovať ľudí, takže sa ospravedlňujem, ak som to urobil hneď na začiatku. Ak mi môžete pomôcť, budem vám veľmi vďačný.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
ok ospravedlňujem sa za to, že som bol v predchádzajúcej správe tvrdý, napriek tomu môj najlepší návrh pre bude nekupovať žiadne lieky v darknete väčšina produktov je tu vyrobená podzemnými chemikmi maximálna čistota, ktorú môžete hľadať, je ~ 70 % najlepšie pre vás a vaše zdravie je počúvať svojho lekára. stále je to vaša voľba budem odkazovať na niekoľko ľudí, ktorí vám môžu pomôcť.

Sú to predajcovia na tomto trhu kontaktujte ich možno poznajú niekoho, kto by vám mohol pomôcť.

@Agilent1100DAD, @aaronstevens, @MiguelR, @btcboss2022, @spanara, @DavidDavison2021

bb.expert, chemforum sú presmerovania a bbgate.com je clearnet mirror pre uľahčenie.
Tor odkaz je
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Ak trh s abecedou neklesne, existujú približne 3 dodávatelia. Drahé tho. Lacnejšie je nájsť kliniku n ísť v sobotu s hotovosťou, Xanaxom alebo crackom n kúpiť alebo vymeniť za fľaše
 

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Nehľadám tekutý metadón, ktorý sa predpisuje z kliník. Hľadám predajcov, ktorí ho syntetizujú čo najčistejšie. Hľadám kryštály alebo prášok čo najčistejší.
 

lesternixon123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Len tak čisto, ako som mohol, povedal som. Takisto, prečo je 99 % vecí nepoužiteľných? Veril by som, že čistá chemikália bude prospešnejšia ako menej. Zopakujem to ešte raz: Som na dark webe nováčikom. Pokiaľ ide o veľmi čistý hydrochlorid metadónu, nie som nováčik. Je mi predpísaný ako injekčný (a rád to dokážem). Je to moje poslanie. Mojím plánom je pokúsiť sa ho získať z inej dodávky pre prípad, že by došlo k najhoršiemu a stiahli by ho bez oznámenia, pretože je to pre mňa čoraz ťažšie a môj predpisujúci lekár sa veľmi usiluje, aby ma z neho dostal.
 

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Neviem, kto ste alebo prečo u r kopírujete moje odpovede, ale môžete s tým, prosím, prestať. Ďakujem.
 
Top