Question Najlepší spôsob presného riedenia pevnej vzorky omamnej látky

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Nedávno som syntetizoval amfetamín a užívam ho v práci. Potrebné dávky (~25 mg) sú však dosť malé a vyžadujú si, aby som každé ráno vytiahol svoju presnejšiu váhu na váženie. A môj kamarát, ktorému som dal nejakú dávku, má rovnaké problémy. Je to jednoducho trochu nepríjemné a snažím sa nájsť spôsob, ako si urobiť len tabletky alebo kapsule, ak je to možné.

Chcem urobiť niečo podobné, ako to riešia farmaceutické spoločnosti - pridávajú do toho kopu plnidla, aby sa s tabletkami ľahšie manipulovalo. Ale tam, kde oni môžu minúť milióny dolárov, aby si boli absolútne istí, že každá pilulka obsahuje 25 mg produktu, by som potreboval nájsť spôsob, ako to urobiť za oveľa lacnejší plat.

Myslel som na to, že nájdem plnidlo, ktoré je rozpustné v alkohole, potom rozpustím plnidlo aj amfetamín v alkohole a odparím ho do sucha vo vákuu. Teraz mám prášok, o ktorom viem, že obsahuje niečo ako 25 mg amfetamínu na každých 250 mg prášku.

Viem, že niektorí z vás si možno povedia niečo ako "jednoducho dajte nejaké plnivo (laktózu, dextrózu atď.) a amfetamín do guľového mlyna, zapnite ho a máte zmes". Ale nie som si istý, či je to naozaj najlepší spôsob. Nemôžem zaručiť, že každá veľkosť molekuly amfetamínu a plniva je rovnaká, a teda nemôžem zaručiť, že každá časť zmesi bude obsahovať rovnaké množstvo amfetamínu.

Má tu niekto dobré riešenie? Skutočne by som uprednostnil prístup založený na spoluriešiteľnosti v kvapaline. Vie niekto o dobrom plnive, ktoré je rozpustné v alkohole približne v rovnakom rozsahu ako amfetamín? To by bola VEĽKÁ pomoc.

Ďakujem.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Myslím, že ste úplne nepochopili koncept, ktorý som pokrýval, lol.

Pýtal som sa - aký je najspoľahlivejší spôsob riedenia práškovej látky. Spoľahlivé znamená, že ak by ste vzali čerstvo zriedený prášok, rozdelili ho na 100 rovnomerne odvážených hromádok, každá z týchto 100 hromádok by mala prakticky rovnaké množstvo plniva a produktu.

Myslím si, že jednoduché miešanie v mixéri alebo guľôčkovom mlyne nie je dostatočné. Niečo ako zapracovanie do kvapaliny znie ideálne, ale neviem nájsť veľa plnidiel, ktoré sú rozpustné v alkohole v podobnom rozsahu ako amfetamín (chemikália, ktorú chcem riediť, aby sa s ňou ľahšie pracovalo).

Dúfam, že som to tentoraz rozobral trochu lepšie.
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Najjednoduchšou možnosťou imo by bolo dať 1 g amfetamín sulfátu do odmerky, začať ho rozpúšťať v destilovanej vode a doplniť ju do objemu 20 ml, aby ste získali roztok 50 mg/ml. Teraz stačí vziať 0,5 ml injekčnú striekačku a začať vstrekovať celý objem raz do každého zo 40 gumených medvedíkov. Ak je to potrebné, môžete prepichovací otvor zaliať nahriatou ihlou. Imo sa zdá ako celkom nepodozrivá, presná a chutná možnosť, ak zvážite námahu. (Neskladujte ich príliš dlho)
 
Top