Question Najlepší spôsob kryštalizácie 4MMC vo veľkom meradle

Mora

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2022
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Dobré riešenie,

Hľadal som na fóre najlepší spôsob kryštalizácie mefedrónu vo veľkom meradle, ale našiel som veľa rôznych metód s množstvom rôznych názorov od rôznych ľudí. Hľadám najlepší spôsob, ako získať pekné kryštály. Ako rozpúšťadlo používam 2b4mp s DCM. Všetky tipy a rady si veľmi cením.

S láskavým pozdravom,
Mora
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Koľko za u je veľká mierka ?
 

Mora

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2022
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Na začiatok je potrebné kryštalizovať približne 15 kg
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
1 deň
 

Attachments

  • MD7zGK52uI.mp4
    3.4 MB · Views: 0
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Ak máte čas, najlepšie kryštály sa získavajú z roztoku vody a alkoholu v pomere 30/70 v suchej miestnosti pri teplote 18 - 20 ºC. Tento proces však bude trvať niekoľko dní. Na vysušenie vzduchu je najlepšie použiť odvlhčovač vzduchu.
Ak máte málo času, na odparovanie rozpúšťadla je dobrou voľbou rotačná odparka. Vyberte si ju podľa objemu. Na 15 kg mefedrónu použijete 30 litrov rozpúšťadla (voda/alkohol). Takže budete potrebovať rotačnú odparku na 10 litrov alebo viac.
Rýchlou kryštalizáciou však vždy získate jemnú frakciu. Proces rastu kryštálov závisí od času.
 
Last edited:
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Ďalšou metódou kryštalizácie je zníženie teploty kryštalizačnej kvapaliny. Na získanie hrubej frakcie je potrebné postupné znižovanie teploty na menej ako -20 ºC.
Jemnú frakciu možno získať rýchlym zmrazením. Ako chladivo sa môže použiť suchý ľad (CO₂).
Kryštalizácia je pomerne citlivý proces. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov je potrebná prax. Ak potrebujete moju pomoc, kontaktujte ma prostredníctvom PM.
 
Top