Najlepší spôsob, ako získať meny

89WK89

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Kedysi som to robil veľmi komplikovaným/špecifickým spôsobom. teraz hľadám novú cestu, ako získať svoje monero (najlepšie bez výmeny mincí). už som prehľadal fórum, ale nenašiel som nič aktuálne.
Nejaká rada?
 

someoneontheroad

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Dva spôsoby; veľmi základná výpovedná hodnota

buď ísť kúpiť sub mince, ktoré nie sú sledovanie peňaženky a premeniť ju na monero dash atď a pohybovať sa okolo

alebo ísť do práčovne miestneho chlapíka zaplatiť nejakú províziu a získať hotovosť/digitálne čisté peniaze.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Alebo by som vám mohol predať nejaké ja alebo ktokoľvek, kto má monero. však?
 

someoneontheroad

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Ospravedlňujeme sa za neskorú kontrolu, bola to otázka pre mňa alebo pre majiteľa príspevku?

Ak je pre mňa, predávam čo? Nenakupujem ani nepredávam monero odtiaľto, ale predávam na pax a localmonero, aby som si to pomiešal. A zdá sa, že ste skúsený chlapík, takže verím, že viete, ako čistiť svoju stranu. Ak si sa však zapojil viac, ako môžeš zvládnuť, aby to bolo anonymné, som vždy otvorený vypočuť si ponuky.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Ospravedlňujem sa za veľmi veľmi neskorú kontrolu! lol . bol to komentár k príspevku, pretože takto by sa malo obchodovať. (ľudia ľuďom) zabudnite na tieto výmeny. keby "ľudia" neboli takí indoktrinovaní,vystrašení alebo si nemysleli, že vláda je ich priateľ, mohli sme sa mať oveľa lepšie. Vďaka im vždy záujem dozvedieť sa viac.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Myslím, že to nie je príliš komplikované :)

BTC si môžete kúpiť prostredníctvom akéhokoľvek zdroja (burza, p2p, obchod) a potom vymeniť BTC na akejkoľvek anonymnej výmennej platforme, ako je napríklad Majestic Bank.

Ich cibuľu nájdete tu: https://majestictfvnfjgo5hqvmuzynak4kjl5tjs3j5zdabawe6n2aaebldad.onion/
Za bezpečnosť odkazov neposkytujem žiadnu záruku.

Každopádne tam môžete vymeniť BTC za XMR, je to veľmi pohodlné. Takýchto webových stránok sú na webe a darkwebe stovky.

Na 100% anonymný nákup BTC by som mohol odporučiť anonymné bankové účty, jednoducho sa otvárajú na meno iných ľudí s použitím falošných dokladov totožnosti..to môže byť zložité s väčšími bankami, ale môžem s tým pomôcť pre mnoho rôznych krajín.
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Použite LocalMonero. Majú dokonca aj mobilnú aplikáciu.
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Ya miestnej monografii je to najlepšie. Peer to peer, rýchle a bez kyc. Nízke poplatky na rozdiel od paxful a iných odpadových stránok.
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Existujú stránky, na ktorých si môžete kúpiť xmr aj na kreditnú/debetnú kartu, vyhľadajte si ju, hoci mnohé banky sú plné sračiek a platbu nepustia (napríklad banka chase). V USA to pnc bank umožňuje.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Počul som o spôsobe nákupu, ktorý zahŕňa presun medzi peňaženkami takmer zadarmo, ale určite by som zmenil prvý krok. Na začiatok si kúpiť nejaký Litecoin (vraj použijem Venmo, ale... musím si vyhľadať najlepšiu možnosť). Potom ho preneste do svojej peňaženky Cake (poplatky sú oveľa nižšie ako BTC) a prekonvertujte na XMR. Potom by som previedol do inej peňaženky a to je všetko. Netuším, či je to lacnejšie ako localmonero, ktoré som používal ja, len sa o to delím.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Používam koláčovú peňaženku. Zvyčajne si kúpim niečo ako litecoin alebo niečo s nízkymi poplatkami, pošlem to do svojej peňaženky Cake a tam to vymením za XMR
 
Top