Čierny decht z opiovej suroviny

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1

KSxbODRNzZ

Úvod

Táto forma heroínu je diacetylmorfín acetát, produkt výroby heroínu, ktorý si nevyžaduje ďalšiu acetyláciu. Od práškového heroínu sa líši štruktúrou, pretože je čierny, mazľavý, viskózny a jeho štruktúra sa pohybuje od dosť podobnej mokrému asfaltu a tvrdej hornine materiálu. Bežne sa vyrába v Južnej Amerike a nachádza sa na západnom pobreží USA.

Skutočný chemický obsah čierneho dechtového heroínu sa môže líšiť od bielej práškovej formy. Čierny decht môže obsahovať rôznu zmes derivátov morfínu, prevažne 6-MAM (6-monoacetylmorfín), ktorý je ďalším výsledkom hrubej acetylácie, ku ktorej dochádza v procese tajnej výroby.

Varovanie!
KQ12DwRmul

Pri injekčnom podaní do akéhokoľvek typu tkaniva má táto forma heroínu za následok zvýšené riziko botulizmu rany. Botulizmus rán môže byť smrteľný a vedie k amputáciám a úmrtiam vo vyššej miere u užívateľov čierneho dechtu. Vzhľadom na konzistenciu látky (podobnú dechtu) môže predstavovať väčšie riziko kolapsu, poškodenia alebo infikovania žíl. Toto poškodenie žíl vedie k vyššej pravdepodobnosti podkožného a vnútrožilového vpichu, čo sa z hľadiska znižovania škôd neobhajuje. Užívateľom, ktorí sa rozhodnú injekčne aplikovať túto látku, sa odporúča dodržiavať postupy, ktoré nájdete v príručke o bezpečnejšom injekčnom podávaní.

Ide o návod krok za krokom, ako si vyrobiť kryštalické čierne ópium. Semená sa pri tejto metóde neodporúčajú. Ak máte len semienka, odporúčam pripraviť čaj alebo ich zasadiť! Návod zostavujem podobne ako recept, takže sa bude ľahko čítať a dodržiavať.

Poznámka k morfínu a kodeínu: Kodeín sa aktivuje pri teplote 68 °C (155 °F) a morfín pri teplote 82 °C (180 °F), takže je absolútne nevyhnutné udržiavať teplotu medzi 60 - 63 °C (140 - 145 °F).

Poznámka k vareniu:
Pritejto metóde sa odporúča používať elektrickú rúru.

Materiály:
  • 20 g jemne mletých strukov, stoniek a/alebo listov, čerstvých alebo suchých
  • 36 uncí vody (1065 ml)*
  • 2 kvapky citrónovej šťavy (100 ml)
  • Jemné kovové sitko
  • Teplomer na mäso
  • Panvica na omáčku
  • Sklenená nádoba na pečenie s plochým dnom

Postup.

1. Vodu a citrónovú šťavu priveďte do varu, ideálne je 63 °C (145 °F)
2. Do vody pridajte rozomletý rastlinný materiál
3. Nechajte variť 1 hodinu, občas premiešajte a skontrolujte teplotu
4 . Po uplynutí jednej hodiny preceďte všetok rastlinný materiál
5. Rastlinný materiál prežeňte cez sitko ešte 3-krát, potom tekutinu vráťte do hrnca s omáčkou
6. Nechajte variť ďalšiu hodinu
Predhrejte rúru na 63 °C
7. Preceďte tekutinu do sklenenej nádoby na pečenie
8. Vložte do strednej priehradky rúry na 8 hodín
9. Na konci 8 hodín by ste mali mať na dne nádoby na pečenie vrstvu lepkavého ópia. Vložte misku späť do rúry
10. Vypnite rúru a zároveň nechajte misku v rúre a nechajte ju úplne vychladnúť... asi 2 hodiny
11. Po 2 hodinách zapnite rúru späť na 63 °C (145 °F) a nechajte ópium opäť zohriať... toto je krok, vďaka ktorému sa stane kryštálovým
12. Pozorne sledujte ópium, keď sa *na vrstve začnú objavovať vzduchové škvrny a nelepí sa na prst pri dotyku, znamená to, že je hotové
13. Vyberte nádobu z rúry & kým je horúca, zoškrabte ópium kovovou lyžicou
14 . Rýchlo ho sformujte do guľôčky alebo štvorca, pretože keď vychladne, vytvorí kryštáliky
15. Vykúrite ho! Zmiešajte s jointom, fajčite na marihuane v miske alebo fajčite samotné v miske. Nedotýkajte sa však plameňa priamo ópia, pre najlepší výsledok ho mierne nad ním nadvihnite. Ak musíte použiť bongo, uistite sa, že v ňom nie je voda a je úplne suchý
.
RHW3V7PBc6
RrywpOIGlk
EzLlcDxgCG
Výťažok výrobku sú 4 - 5 gramov veľmi dobre dymiaceho kryštalického čierneho dechtu.
 
Last edited:

raw

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 7, 2022
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Dobrý deň, pane, možno hlúpa otázka, ale musím sa spýtať.tento TEK je len postup pri ópiu, nie pri heroíne. Bez acetylácie nie je čierny decht heroín, ale len čierne dechtové ópium. Alebo nie?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Máte pravdu. Na acetyláciu morfínu môžete medzi 5 až 6 krokmi pridať anhydrid kyseliny octovej. Upravte pH ~3 a po hodinovom miešaní neutralizujte na pH ~5,5 - 6 hydrogenuhličitanom sodným.
 
Last edited:

Nikolas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Ahoj J. Patton, ďakujem za tvoj pekný článok. Syntetizovali ste práve tento produkt zo sušených makových strukov? Pri syntéze sa nepoužilo ópium?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, moja prezývka je G. Patton.
Ako sa u volá ópium? Sušený latex získavaný z toboliek semien maku siateho?
 

Nikolas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Na prekladanie textov používam aplikáciu Translite. Máte na mysli citrónovú šťavu, kyselinu citrónovú? Alebo používate prírodnú citrónovú šťavu? Čo máte na mysli pod pojmom citrónová šťava?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Citrónovou šťavou sa rozumie tekutina, ktorá sa vytláča z citrónových plodov.
 

raw

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 7, 2022
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Ďakujem za odpoveď a vysvetlenie
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Vláknový názov "Čierny decht" je potom dosť zavádzajúci, pretože "čierny decht" znamená pre väčšinu ľudí heroín.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Nevedel som, že môžete používať stonky a listy... thx
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
G. Patton, poznáte botanický názov tejto rastliny?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Dobrý deň. Lachryma papaveris alebo jednoducho ópium.
>> Rastie táto rastlina v tropických oblastiach?
Áno
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Si skvelý frajer, thx much bro.
 

AS2005

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
20 g jemne mletých strukov, stoniek a/alebo listov v čerstvom alebo suchom stave

Máte na mysli rastlinu ópia?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Nesledujte túto techniku. Jediné, čo je potrebné urobiť, je používať iba struky, nie stonky alebo listy, pretože obsahujú väčšie množstvo nežiaducich opiátov s horšími vedľajšími účinkami. Rozlúsknite sušené struky a vyhoďte semená (alebo si ich nechajte na sadenie, nie je na nich žiadne až infitesmálne malé množstvo opiátov, ktoré sú zvyčajne vedľajším produktom priemyselného spracovania rastliny) rozomelte na čo najjemnejší prášok. Dajte do fľaše (najlepšie sklenenej so skrutkovacím uzáverom), zalejte IPA (optimálny pomer je 90:10, ale IPA je úplne v poriadku aj samostatne), upravte ph na 3,5 pomocou kyseliny citrónovej a potom pretrepte na 10 - 15 minút a nechajte minimálne hodinu odstáť. Prefiltrujte a odparte, ako chcete.
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Postupoval som podľa veľmi jednoduchého a dobre načrtnutého receptu a podarilo sa mi získať veľmi peknú fajčivú guľôčku surového ópia... Ďakujem pánovi Pattonovi za jednoduchý návod!
Máte teraz nejaké skúsenosti s užívaním extrahovanej ópiovej gumy a s výrobou morfínu hcl?
 

Attachments

  • KkXuS4VnH0.jpg
    KkXuS4VnH0.jpg
    1.9 MB · Views: 287
  • wMgGnZ2QoH.jpg
    wMgGnZ2QoH.jpg
    899.9 KB · Views: 279

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Pekné! Koľko makov ste použili?

Existuje dokument, v ktorom je veľmi dobre zdokumentovaný a vysvetlený proces izolácie morfínu zo surového ópia (a tiež ďalšie spracovanie a zušľachťovanie na získanie dosť vysokého percenta heroínu), ako ho vykonávajú afganskí pestovatelia maku.
Sám som to ešte nevyskúšal, ale určite to v najbližších týždňoch urobím. Možno sa ozve niekto iný a povie niečo o tom, či a ako je možné techniku extrakcie zmenšiť, aby sa zmestila do malého výnosu ópia z domáceho pestovania alebo podobne. 🤔
 

Attachments

  • 10BWH75rMd.pdf
    508.3 KB · Views: 626

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Dobrý deň... Dostali ste sa niekedy k pokusu o extrakciu? Ja som to ešte neurobil, ale zbieram ďalšie informácie, aby som to mohol skúsiť... Na môj príspevok mi niekto odpovedal : Morphine hcl from raw opium (Morfín hcl zo surového ópia), ale je to trochu ťažké rozlúštiť!
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Zdravím a ďakujem!! Dobre sa fajčí, keď sa zmieša s nejakým konope a jemne sa zahreje ohňom... Pekný príjemný relaxačný bzučák a príjemná chuť... Tu je to, čo som použil na vytvorenie guľôčky (asi 4 gramy) Všetko som nasekal, listy, stonky a struky a zalial vodou a asi 1/2 citróna... Ph bolo asi 3,5 až 4..
Nechal som to niekoľko hodín variť odkryté a pozorne som sledoval teplotu, ktorá nikdy neprekročila 60C...Prefiltroval som cez mokrú handričku a žmýkal som ju, kým už nevytiekla žiadna šťava...Vrátil som rastlinnú hmotu späť do hrnca a postup zopakoval...Konečný výsledok bol asi 1 liter naozaj tmavej šťavy...V skutočnosti som z nej odparil len asi polovicu (opäť nikdy neprekročil 60C), aby som získal 4g guľu...Zvyšok šťavy som si nechal na večer do piva!
VL0KY8iRcq

Ďalšou zaujímavou vecou, ktorú som objavil, je, že som vzal niekoľko sušených strukov, rozomlel ich a namočil na pár hodín do 99% izopropylalkoholu... Po filtrácii a odparení alkoholu mi zostal veľmi liečivo voňajúci a chutný zvyšok... Možno trochu voňal ako kodeín? Ako keby ste cítili vôňu čerstvo otvorenej fľaše s tabletkami?
Potom som zvyšok premyl vodou a väčšinou sa rozpustil... vodu som prefiltroval a to, čo zostalo, je vo fľaši a v pohári na panáka úplne vľavo... Škoda, že neviem, aké alkaloidy obsahuje! Určite cítim účinky po jednom panáku a stlačenej citrónovej šťave, a to veľmi príjemným spôsobom!
Fľaša v strede je len priama šťava zo strukov a tá vpravo je z celej rastliny z vyššie uvedenej fotky...
Opäť by som chcel vedieť obsah alkaloidov v jednotlivých zmesiach a ako oddeliť thebaín, kodeín a morfín...
Ach, to všetko zábavné chemické experimentovanie a výskum rite!

Myslím, že sa pokúsim urobiť aj verziu v nanorozmeroch, ktorú ste mi poslali... uvidíme, čo z toho vzíde... a áno, bolo by fajn, keby sa k tomu vyjadrili aj iní alebo to skúsili!
Na zdravie!
VQnd10quE3
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Osobne by ma veľmi zaujímalo, či by sa tento preklad dal vydať. Vyriešilo by to pre mňa VEĽKÉ množstvo problémov. Vyzerá a znie to skvele @Zippy53! Môžem sa opýtať, či ste na pestovanie dohliadali osobne alebo ako sa dajú získať suroviny? Žijem v severnom podnebí, konkrétne neďaleko Bostonu - nepredpokladám, že sa dajú pestovať sezónne vonku? Mám LED svetlo alebo dve na pestovanie marihuany, to by nemal byť problém mať mak alebo dva v skrini? Ako dlho trvá od vyklíčenia po zber? Je medzi nimi nejaký spoľahlivý predajca semien? Informácie na pestovanie asi nájdem na erowide, ak nie tu...
Vopred ďakujem za pobavenie mojich hlúpych otázok. S pozdravom.
 

Nikolas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Je možné použiť na odstránenie rozpúšťadla okrem elektrickej pece aj iný spôsob? Akú metódu navrhujete?

 
Top