ČIERNY DECHT HEROÍN Z ÓPIA

DRAGONHAZE5680

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
5
Reaction score
7
Points
3
Nasledujúci postup vysvetľuje, ako sa surové/rafinované ópium premieňa na heroín Black Tar.

Potrebné látky :

- Surové/rafinované ópium (možno použiť aj extrakt z makových strukov) = 10/12 gramov
- Voda = 850/1000 ml
- Kyselina benzoová (99 %) = 6 gramov
- Kyselina batériová (37 % kyselina sírová + 63 % voda) = 13 ml
- Bezvodý metanol (voliteľné)

Vybavenie :

- 2000 ml sklenená banka s okrúhlym dnom
- Refluxný prístroj
- Ohrievacia manžeta
- Kávové/papierové filtre
- 2 pyrexové misky

Postup :

Opium (alebo extrakt zo strukov) vložte do banky a pridajte vodu, kyselinu benzoovú a kyselinu batériovú. Zmes dajte na 2 hodiny pod reflux, pričom udržiavajte konštantne nastavenú teplotu od 80 do 90 stupňov Celzia. Po dvoch hodinách prefiltrujte refluxovaný roztok cez niekoľko kávových filtrov, pričom pevné časti odstráňte a zozbierajte kvapaliny. Úplne odparte kvapaliny v pyrexovej miske a zoškrabte dechtovitý/lepkavý (veľmi lepkavý) zvyšok, ktorý je čierny decht H (di-benzoylmorfín). Produkt sa dá fajčiť a huliť a po ďalšom čistení (2/3x premytie metanolom) sa môže dokonca aplikovať injekčne.
 

diablo is gone

SCAM!
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
vďaka za rescpie dobré vedieť, ale im v súčasnosti sa snaží, aby moji kuchári, aby mi dávku 98% porcelán biely môj problém je, že moji kuchári sú to najlacnejší možný spôsob a najrýchlejšie, ale bude počúvať ma, ak som im dať bounus vo vašom opinon čo je potrebné urobiť, aby sa 98% o môj súčasný dávka je 90%
 

DRAGONHAZE5680

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
5
Reaction score
7
Points
3
Musíte ho čo najviac prečistiť pomocou mnohých premývaní (aj 3/4), tiež musí byť chlorovodíkový (N.4) ... č H báza (N.3)
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43


Nie je potrebné vykonať žiadny proces acetylácie, aby sa vyrobil blak?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Chcel by som sa vás opýtať, pretože som veľmi zvedavý, keďže v krajine, kde žijem, máme obrovské opiové polia a tento rok uvažujeme o výrobe malého H pre našu spotrebu a pravda je, že by som chcel vedieť, či je bth dobrý na fajčenie, či áno, chutí dobre a či je chuť podobná chuti hnedého heroínu, ktorý sme zvyknutí konzumovať v európskych hlavných mestách, alebo či sa naozaj neoplatí postupovať touto syntézou a je vhodnejšie vyrobiť acetylovaný heroín, aj keď si to vyžaduje viac práce a menšiu výrobu. Chutí tento btH dobre?
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
BTH môžete fajčiť rovnakým spôsobom, aký by ste použili pri "klasickom" ópiu. Inými slovami, nepáľte ho, ale skôr ho odparujte takým či onakým spôsobom. :)
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
ak chcete a ste tiež niekde z Európy a máte záujem predať mi vzorku alebo urobiť výmenu za niečo, čo vám môžem ponúknuť, dajte mi súkromne vedieť a môžeme urobiť výmenu alebo niečo podobné?
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Bol by ten istý tek úspešný, ak by ste na vytvorenie čierneho dechtu obsahujúceho 6-MAM použili namiesto kyseliny benzoovej kyselinu ľadovú octovú?
Vie niekto, či a ako táto kyselina reaguje s inými opiovými alkaloidmi okrem morfínu? Čítal som, že diacetylkodeín je tak trochu toxickejší ako príbuzné zlúčeniny, čo noskapín, thebaín atď...? Dochádza počas reakcie k ich acetylácii/benzoylácii?
Chcel by som vynechať extrakciu morfínu z môjho surového ópia, presne tak, ako to opisuje tento tek. Po prvé, aby som znížil straty, pretože nemôžem začať s obrovským množstvom ópia na začiatku, po druhé kvôli synergickým účinkom, ktoré sú prítomné medzi všetkými alkaloidmi ópia.

Budem rád za každú užitočnú odpoveď!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Po určitom čase, ktorý uplynul od vydania tejto publikácie, skúsili ste tento recept na výrobu čierneho dechtu s opiátom? Dosiahli ste nejaké pozitívne výsledky? Stojí za to nasledovať tento postup s naším ópiovým bratom?
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Ahoj, priateľ môj! Na vyskúšanie si budem musieť počkať ešte asi 1 - 2 mesiace, kým moje rastliny odkvitnú ... :unsure: Určite však recept vyskúšam na časti svojej úrody ópia a budem vás informovať! :) A tiež tu zverejním nejaké fotografie z procesu
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Aká je cena v európe, za ópium okolo, 1 kg? vďaka.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Už roky nevyrábam ópium, ale v posledných rokoch by jeho nákup v období zberu mohol stáť v mojej krajine okolo 2000 eur, pričom nákup celého 1 kg, 100 g vrecka v Španielsku v sezóne stojí 600 eur... požehnanie brat.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Ďakujem, je to lacné.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Vidím v Nemecku, polia červených kvetov maku, majú alkaloidy? skúsil ich niekto rozrezať a uvariť?
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Obsahujú síce niektoré (mierne toxické) alkaloidy, ale žiadny z opiových alkaloidov. Ich konzumáciu by som neodporúčal, pretože nemajú príliš žiaduce účinky. Napriek tomu existujú okrem p. somniferum aj niektoré legálne a nekontrolované maky, ktoré obsahujú psychoaktívne látky (napr. kalifornský mak, pichľavý mexický mak, žltý rohatý mak). Niektoré z nich produkujú aj latex, ktorý sa môže konzumovať ako ópium.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Pekné, ďakujem za vašu odpoveď, za ušetrenie môjho času.
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Dobrý deň... Dala by sa kyselina chlorovodíková nahradiť kyselinou sírovou?
 
Top