Question BMK CAS 718-08-01 prevod na P2P???

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Vyskúšal niekto túto novú soľ BMK a akú cestu premeny na P2P použil? V podstate je to teraz všade, každá nová reklama na bmk, ktorú vidím, používa tento CAS.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,467
Solutions
4
Reaction score
998
Points
113
Deals
1
Nikto nereagoval, takže váš príspevok doplním týmto. Ako to robíte? Ja by som na to asi prišiel za deň, ale chemik by sa na to pozrel a hneď by to vedel. Musíte stratiť 2 uhlíky 2 oxygény nahradiť 2 dvojité väzby a vymeniť O za amín
RTxzW0u3eG
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63

CAS 718-08-01

ETYLÉSTER KYSELINY 3-OXO-4-FENYL-MASLOVEJ

Saponovať bázou a potom dekarboxylovať kyselinu? Vyzerá to, že sa odporúča identický postup ako pri starej PMK.

Na vašom obrázku ukazujete magickú konverziu BMK na amfetamín, ktorá neexistuje. Najskôr vyrobíte P2P a potom amín. Prinajmenšom dva kroky.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,467
Solutions
4
Reaction score
998
Points
113
Deals
1
Áno, nie som chemik, ale vidím, že sa tam určite nedá dostať v 1 kroku, to by bola pekelná reťazová reakcia. Hej, pozri sa však, čo sa stalo, zverejnil som nejaké nákresy a popri tom si prišiel ty a strčil si tam nejaké kúsky skladačky. Hovorím za mnohých z nás, keď poviem, že si vážime vaše pripomienky a postrehy 😘
 

Ihml

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Mar 3, 2024
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
BMK (benzylmetylketón) je tá istá zlúčenina ako P2P (1-fenyl-2-propanón), len má iné názvy.

Okrem toho je to P2P -> derivát formylu -> amín, nie priamo amín.
 

Ihml

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Mar 3, 2024
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
Prečo sa na to pýtate?
 

Ihml

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Mar 3, 2024
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
Je potrebné rozlišovať medzi BMK a BMK glycidovou kyselinou/etylglycidátom, ak vás to zmiatlo. Môžete si to vyhľadať. Niektorí ľudia tu sú leniví písať "BMK kyselina glycidová", takže píšu "BMK", ale nevedia, že BMK je tá istá zlúčenina ako P2P.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Ide o bezfarebný až svetložltý olej. Ak to, čo ste dostali, je tuhá látka, nie je to pôvodná zlúčenina. Je možné, že je už zmydelnený. Dajte trochu do vody a skontrolujte ph. Ak je modrý na lakmusovom papieriku, tak je to presne toto a môžete ho hodiť do veľkého množstva studenej vody a priamo pridať kyselinu (akúkoľvek minerálnu kyselinu, fosforečnú, HCl...), kým ph = 1 a potom pomaly zahrievať, kým sa neobjavia bublinky (odštiepenie CO2, dekarboxylácia) a držať pri tejto teplote, kým už nebudú bublinky, hotovo. Miešajte za stáleho miešania. Dôležité.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
67
Points
18
Takže vy si myslíte, že to môže tvoriť soľ s naoh ako glycidáty a potom hydrolizovať kyselinou, myslím, že priama hydrolizácia bude fungovať ? Čakám, kým dostanem vzorku tohto výrobku, otestujem čo najskôr
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Vtipné je, že ani tu, ani pri derivátoch kyseliny glycidovej nejde o hydrolýzu. Máme tu zmydelnenie, čo znamená deesterifikáciu kyseliny, ktorá sa v tomto procese kryje na svoju soľ, a áno, vy géniovia, kyseliny tvoria soli so zásadami, a tak bude kyselina buturónová tvoriť soľ so sodíkom! Máme tu dekrboxyláciu, teda deštrukciu organickej kyseliny a pri glycidátoch dochádza k opätovnému usporiadaniu epoxidu. Ale absolútne nikde nie je hydrolýza.
Ale táto látka je už v Číne nelegálna a čoskoro zmizne.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,690
Solutions
3
Reaction score
2,815
Points
113
Deals
1
Táto látka nie je zakázaná CAS 718-08-01
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
67
Points
18
Áno, nepoužil som pravé slovo, pretože postup, ako ste ho opísali, je tak hlúpo jednoduchý xd a 718 je nový a mám iné informácie, ste si istý, že pred dekarboxyláciou musí byť zreagovaný s naoh ?
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Nie je to zakázané v Číne, je to všade a to ostatné CAS 10250-27-8 obidve sú teraz všade.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
V týchto dňoch sa chystám objednať kg a aktualizovať.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,467
Solutions
4
Reaction score
998
Points
113
Deals
1
Áno, nie som chemik, ale vidím, že sa tam určite nedá dostať v 1 kroku, to by bola pekelná reťazová reakcia. Hej, pozri sa však, čo sa stalo, zverejnil som nejaké nákresy a popri tom si prišiel ty a strčil si tam nejaké kúsky skladačky. Hovorím za mnohých z nás, keď poviem, že si vážime tvoje komentáre a postrehy 😘 ( môj milostný list @OrgUnikum)
 
Top