Glycidát BMK CAS: 5413-05-8

purosincorte

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Som v tomto svete nováčik, kúpil som bmk glycidát od Číňana, pretože mi povedal, že je veľmi jednoduché ho premeniť na A-olej, ale nebolo to tak. Chcel by som sa opýtať, či by bolo možné previesť ho na A-olej, aby som mohol vyrobiť rýchlostnú pastu. je bmk glycidát rovnaký ako p2np? Fungovala by mi metóda AL/HG synthesys? Zdravím a ďakujem!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Máte fotografiu? Nie je to ako p2np, ako P2P (BMK), ale môže sa použiť na syntézu AL/HG. Zlúčenina by sa mala hydrolyzovať z glycidátu v BMK pomocou kyseliny (HCl aq. dokonale sa hodí). Na 1 kg BMK Gly je potrebných 3 l konc. aq. kyseliny HCl. abt. Ďalej pri zahrievaní glycidátu s kyselinou dochádza k hydrolýze, uvoľňuje sa olej BMK (A-olej)
 
Last edited by a moderator:

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Vážený pán Dampier,

Počíta sa tento istý pomer aj pre pmk gly? Takže 1 kg pmk gly 3 l kyseliny 37 %?

Vďaka 🙏🏻
 

purosincorte

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Aký je rozdiel medzi p2p a p2pn? Bolo by ľahké previesť bmk glycidát na A-olej? A-olejom myslím to, čo predávajú na darknete, že stačí pridať kyselinu sírovú a metanol a vznikne rýchlostná pasta. Ďakujem za pomoc.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
p2p olej, ľahšie sa syntetizuje metamfetamín. p2np - pevné kryštály, jedna reakcia na amfetamín (hlavne)
Veľmi jednoduché, ak máte aq. 15 % HCl a viac.
Kyselina sírová, nie najlepšie činidlo na konverziu
 
Last edited by a moderator:

purosincorte

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ahoj brat, ďakujem za odpoveď. Nemám žiadnu fotografiu, ale BMK, o ktorom vám hovorím, je prášok. Čo by som potreboval na to, aby som z neho urobil A-Oil, ktorý predávajú v Dark Markets? Môžeš mi povedať, koľko Množstvo Množstvo A A aké prístroje by si potreboval? Pozdravy!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Na prvý krok potrebujete koncentrovanú vodnú kyselinu chlorovodíkovú, približne 3 litre na 1 kg prášku.
 

nitrochronic

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ahoj, kamarát, aký je ďalší krok po pridaní kyseliny chlorovodíkovej
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Zahrievanie pri 80-90*C 3 h s kyselinou a miešaním, po oddelení vrstvy P2P alebo extrakcia
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Dobrý deň, William,
v prvom rade ďakujeme, že ste sa s nami podelili o svoje vedomosti.
Takže správne predpokladám, že kompletná extrakcia oleja z bmk pozostáva len z týchto činností
nasypte 1 kg prášku s 3 l kyseliny hci a zahrejte ho na 80° alebo 90°(?) v nádobe a miešajte, kým sa nevytvoria dve rôzne vrstvy, a potom len odoberte vrchnú vrstvu (p2p-olej)?
aké percento by mala mať kyselina HCI a ako presne sa zmenia pomery, ak použijem kyselinu s väčšou alebo menšou čistotou ?
aký je presne výťažok?
menia sa pomery zložiek pri zmene množstva alebo zostávajú všetky rovnaké, napríklad ak vezmem 100gr bmk prášku a 300ml kyseliny HCI ?

s pozdravom
 

whey?

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 23, 2022
Messages
19
Reaction score
10
Points
3
Ahoj ✌️

Teraz som prečítal mnoho hodín cez fórum a nechápem, prečo nikdy nepríde podrobná a úplná odpoveď.
Existuje na to nejaký konkrétny dôvod?
Mnohí ľudia, ktorí nemajú potrebné vedomosti ako vy, sa pri neúplných odpovediach stávajú neistými, pretože nechcú urobiť chybu.



Tiež viem, že len s kyselinou sírovou 37% alebo 1/4 konc. kyseliny sírovej / metanolu na výrobu pasty, ako to všetci poznajú v Európe.
Akú alternatívu by ste navrhli?


Bolo by možné oddelenie pomocou oddeľovacieho lievika, alebo aká by bola podľa vás najlepšia možnosť?
Inak by nebolo potrebné nič viac, ako ste opísali vyššie?

xoxo
 

whey?

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 23, 2022
Messages
19
Reaction score
10
Points
3
Podľa vašich vedomostí by existovali aj iné produkty BMK, ktoré možno vyrobiť rovnakým postupom kyseliny sírovej a metanolu/izopropanolu?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Zmätok v tejto slangovej sračke "A-oil" je komický.
 

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Dúfam, že je to kvôli oddeleniu zrna od pliev, takže je to stále zaujímavé robiť... ak si každý používateľ začne vyrábať vlastné dávky, trh vyschne... a keďže je to takmer také jednoduché s určitým hľadaním, že musia existovať nejaké skryté dvere, ktoré sú viditeľné len pri nájdení správnych okuliarov ✅
 
View previous replies…

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
To je výklad z negatívneho hľadiska... keby som vás chcel nazvať bezdôvodne, napísal by som, že ste pšenica... tak dúfam, že sa vyjasnil vzduch
 

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Haha áno, možno trochu na napätie na mojej strane, ale mal by som si pamätať len zameranie 1 veci... a nie môj materinský jazyk, takže áno, máš pravdu... 🫡
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Z 1 kg bmk môžete získať 650 g P2P
(fenyacetón), ktorý je lepšie prečistiť... z neho môžete získať približne 30 % amfetamínovej bázy (to, čo ľudia nazývajú A-Oil)... približne 195 g.
Takže by bolo lepšie kúpiť P2NP, môžete z neho redukčnou amináciou vyrobiť asi 700 g Amfetamínovej bázy.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Dobrý deň, použili ste niekedy postup reduktívnej am inácie NaBH4? Chcel by som vám položiť niekoľko otázok.
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Mohli by ste možno vysvetliť purifikáciu krok za krokom?
A existuje nejaká alternatíva pre DCM?
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Zatiaľ som nepracoval s p2p, pretože nerobím pervitín a som v tejto hre úplný nováčik, len som urobil nejaké P2NP a amf.
G. Patton má vlákno,
"Syntéza P2P z glycidových éterov BMK"
No popis
 
Top