Glycidáty BMK a vosk PMK sa zakazujú?

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Od Číňana, ktorý pracuje vo výrobnom priemysle, som počul, že v júli/auguste sa všetky glycidové soli BMK a PMK zakazujú? Môže niekto túto informáciu potvrdiť alebo vyvrátiť?
 

lemon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 23, 2022
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
To isté som počul aj ja, dúfam, že je to falošná informácia...
 

samenewstory

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 29, 2024
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
https://www.unodc.org/documents/commissions/CND/CND_Sessions/CND_66Reconvened/ECN72023_CRP20_2323561E.pdf

Prečítajte si to, áno, vyzerá to tak, že nielenže zakazujú etylester pmk, ale aj zabezpečujú, aby Číňania rýchlo neprešli na iné možné estery, to naozaj nie je dobré.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Európa je voči Číne bezmocná a bezradná. Stane sa tak len vtedy, ak sa čínska vláda rozhodne pre zákaz. Ale áno, naozaj ma to štve.
 

samenewstory

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 29, 2024
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Toto nie je európska vec, to sú Spojené národy - na prijímanie celosvetových rozhodnutí doslova nemáte vyššiu moc imo, a ak by bola európa, ako ste to podali, taká bezmocná a bezmocná voči Číne... kam sa podel pmk metylglycidát, aha, počkajte, Číňania ho prestali dodávať, pretože ho Spojené národy v roku 2019 zakázali, čo je čas, keď sa Číňania prispôsobili pmk etylglycidátu.. ktorý sa teraz zakáže spolu so všetkými ostatnými možnými estermi, je to len otázka času, správa je z novembra minulého roka, takže by som tomu dal maximálne 6 mesiacov, kým sa všetko podpíše a odsúhlasí.
 

rosechem

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
100
Reaction score
18
Points
18
Deals
2
BMK PMK obsahuje príliš veľa produktov a dokáže presne lokalizovať produkty s použitím cas 5449-12-7 a cas 28578-16-7 (prášok alebo olej). S láskavým pozdravom!
 
Top