Voľné pracovné miesta asistentov Breaking Bad vo vašom meste!

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Máte trochu voľného času? Máškreatívnu myseľ?
Si pripravený na zaujímavé úlohy v exteriéri
vo svojom meste?
Miestna práca asistenta Breaking Bad čaká práve na teba!

Potrebujeme ľudí, ktorí nám pomôžu anonymne distribuovať vzorky rôznych produktov vo svojom meste v ktorejkoľvek krajine. Potrebujeme skutočných profesionálov. Nemusíte nám posielať kópie svojich dokladov, nepotrebujeme od vás zálohu v hotovosti, potrebujeme len chuť zarobiť si zaujímavou prácou vo vašom meste alebo v inom meste podľa vášho výberu. Vprípade práce na čiastočný úväzok ponúkame niekoľko možností a ak sa vám bude dariť, získate nielen nejaké peniaze, ale aj možnosť kariérneho rastu s tímom profesionálov Breaking Bad.
Nepremeškajte svoju šancu!
Dôležité je vedieť: Ponúkame prácu, ktorá úplne vylučuje možnosť osobných stretnutí s kýmkoľvek. Nikdy nás neuvidíš, my ťa neuvidíme, klienti sa s tebou nestretnú - si odkázaný sám na seba a my ti poskytujeme plnú online podporu.
Ak ťa zaujal projekt Breaking Bad, ak máš záujem o perspektívnu prácu vo svojom meste alebo regióne, ak sa chceš nechať zaškoliť a začať pracovať - napíš mi
doPM, dohodneme sa. Len 18+.

Možno ste predajca a chceli by ste si založiť predajňu vo vašom okolí? Alebo možno chcete zvýšiť počet zákazníkov vo svojom meste a mať možnosť posielať svoj tovar bezpečne poštou do celého sveta? Sme pripravení pomôcť vám propagovať vaše podnikanie, pomôcť vám distribuovať vzorky a získať spätnú väzbu a naučiť vás jedinečné spôsoby doručovania a balenia vašich výrobkov. Pomôžeme vám rozvinúť váš potenciál a posunúť sa na vyššiu úroveň práce. Jediné, čo potrebujete, je chuť a seriózny prístup. Napíšte mi do PM, porozprávame sa o tom
 
Last edited by a moderator:

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Páči sa mi, kam sa táto platforma posúva :)
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Áno, naozaj, keď som prvýkrát narazil na BB, bol som veľmi ohromený a s nadšením sledujem jeho vývoj! Páči sa mi, kde platforma začala a akým spôsobom sa vyvíja! Do toho, tím BB !!!
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Veľmi ma to zaujíma, chcem vedieť viac podrobností
 

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 10, 2023
Messages
43
Reaction score
33
Points
18
Deals
18
Toto fórum sa mi veľmi páči. A podporujem každú aktivitu.
Vítam aj rovnako zmýšľajúcich bratov, ktorí so mnou môžu diskutovať.
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Ahoj, ako to ide, priateľ môj. mám neuveriteľný záujem o nejaký 2c-b alebo dokonca 2,5 trimetoxybenzald. dúfam, že to nie je nevhodné miesto na to, aby som to povedal. ak áno, prosím, vymažte to
 
  • Like
Reactions: vis

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Prepáčte *3,4,5 trimetoxybenzald*
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Toto ma zaujíma, rád sa dozviem viac. Im viac ako 18 rokov, dvakrát viac.
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
41
Reaction score
21
Points
8
záujemcovia
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Považujem za komické, že fórum o syntéze a distribúcii liekov má "personálneho manažéra". Milujem, keď sa nekonvenčný život ľudí na drogách podobá na úplne konvenčný život ľudí, ktorí drogy neberú. Jeho druh je celkovo trollom systému. Nemôžete povedať ani nie, keďže potom "podporujete užívanie drog" tým, že prijímate svoju ideológiu v tomto prostredí.

Dobre, že ťa tu máme, človeče. Všetci sme potrebovali manažéra na fóre, aby sme mali pod kontrolou aktualizácie! 😆
 

meatwad

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 19, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Zaujíma aj ale uviazol v spojených štátoch naozaj bráni dobre len všetko...
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Dúfam, že všetko pôjde dobre :D
 

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Najlepšie fórum v histórii.. 👌🏽😗💨💨💨
 

Dataaccess007

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 21, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Hej, kamarát, určite mám záujem, ak si mal niečo konkrétne na mysli, a som si istý, že keď sa spoznáme, môžem ti povedať o niektorých skrytých vlastnostiach, ktoré mám.
 
  • Like
Reactions: vis
Top