Question Hnedé kryštály metylónu (problémy)

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Vykryštalizoval som kryštály bk-MDMA, potom som ich rekryštalizoval s dionizovanou vodou (aby boli čistejšie) a stále majú hnedú farbu (hádam kvôli nečistotám) a kryštály sú cítiť po metylamíne, mojím cieľom je, aby kryštály mali priehľadnú farbu .
 

Attachments

  • Int31KT6xf.jpeg
    Int31KT6xf.jpeg
    6.9 MB · Views: 335

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Videl som tvoje vlákno o tom, ako vyrobiť metylón, vyzerá to veľmi pekne, a teraz ho zrazu nemôžeš vyrobiť, prečo? wow.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Metylón som už niekoľkokrát úspešne syntetizoval,
(testoval som ho pomocou súpravy proti drogám a bol pozitívny), ale dostávam nečisté kryštály, metylón HCl (prášok) pred kryštalizáciou, ak ho dostanem, je biely a svieti.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Je zrejmé, že ste pri syntéze zlyhali a voľnú bázu ste dobre nevyčistili. Keď oddelíte voľnú bázu od vrstvy vody, musíte už oddelenú vrstvu bázy zmiešať s veľkým množstvom vody, vašej voľnej bázy. Môže to trvať niekoľko premytí. To, že je voľná báza čistá, zistíte, keď už nevydáva žiadny metylamínový zápach a skontrolujete, či pH čistiacej vody dáva neutrálne pH 5, potom budete mať bázu zbavenú nečistôt zo stôp metylamínu a budete môcť získať úplne priehľadné kryštály.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Freebase som 3-krát premyla destilovanou vodou, nie je možné odstrániť metylamínový zápach, nerobila som to s pH.
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
môžem vám odpovedať. takže z toho, čo viem, prekurzor, t. j. 2b34m, musí byť čistý, potom 1 po 2 musí byť veľmi dobrý kúpeľ po aminácii vo vode a sóde bikarbóne, samotná voda nevyčistí produkt metylamínu po kysnutí, nesmie byť prebytok kyseliny a roztok voľnej bázy sa nesmie zahrievať, musí byť stále v ľadovom kúpeli. po 4 musí byť prášok hcl čisto biely, ak má inú farbu - žltú alebo hnedú - sú tam nečistoty. Ak už máme čistý jemný prášok metylónu hcl, môžeme ho vykryštalizovať
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Minúta 0:44, ako môžete vidieť, farba kryštálov 4-MMC je oranžová a neverím, že takéto veľké laboratórium syntetizuje nečisté produkty.
 
  • Like
Reactions: Sig
View previous replies…

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
toto laboratórium nie je 4mmc ale 4cmc a áno vyrobili špinavý produkt lebo potom nie je umývanie freebase dobré a dostanú sa ako tieto špinavé hovna :( som bol vidieť i veľa zničené laboratórium v poľsku ale vyrobili veľa špinavého produktu...
Toto je laboratórium 3cmc tiež bolo tento mesiac zatknuté
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Používajú sa biele podnosy, ktoré sa objavujú vo videu, na kryštalizáciu alebo rekryštalizáciu liečiv?
Prečo sa používajú ventilátory, aká je ich funkcia?
Aké je to rozpúšťadlo? Prečo sa stalo akoby čiernym, myslím, že je bezfarebné, ale keď prišlo do kontaktu s drogou, zmenilo farbu.
Ďakujem!!
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
akú funkciu plnia ventilátory haha predsa pracujú s chemikáliami a vetranie v laboratóriu je nevyhnutné. Na kryštalizáciu sa používajú plastínové vaničky, v ktorých sa používa buď voda s alkoholom, alebo acetón. Nekyslí sa acetónom + hcl a nepoužíva sa filter, pretože to trvá príliš dlho, urobí sa kyselina hcl a voda a hneď sa kryštalizuje
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Prečo je Poľsko hlavným syntetizátorom týchto liečiv? Nikdy som nevidel videá o raziách z inej krajiny Európskej únie s takým množstvom zadržaných kúpeľových solí.
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
pretože v poľsku ľahko u kúpiť všetky chemikálie a veľa ľudí jesť 3cmc 4cmc teraz 4mmc u nenašli
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
rovnakým spôsobom môžete vyrobiť bk mdma, ale musíte použiť dcm alebo toulen a môžete použiť hcl a vodu a neskôr vyrobiť kryštál
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Na kryštalizáciu/rekryštalizáciu bk-MDMA používam deionizovanú vodu, 3 ml deionizovanej vody na každý gram bk-MDMA, bk-MDMA dám spolu s deionizovanou vodou do malej kadičky, potom vodu prevarím a uvedenú vriacu vodu dám do väčšej kadičky a potom vezmem malú kadičku, ktorá obsahuje deionizovanú vodu & bk-MDMA a uvedenú malú kadičku vložím do veľkej kadičky (bez toho, aby sa voda z veľkej kadičky dostala do malej kadičky) a potom ju miešam tyčinkou, kým sa bk-MDMA správne nerozpustí a potom rozpustenú tekutinu bk-MDMA vložím do malej plastovej nádoby a nechám ju na vzduchu, kým sa nevytvoria kryštály v priebehu 48-72 hodín, kým sa kryštály správne nevytvoria.
Väčšinou v plastovej nádobe nezostane žiadna kvapalina, len suché kryštáliky, ale potom neviem, ako tieto kryštáliky umyť, myslím, že by som ich mal umyť deionizovanou vodou a potom deionizovanú vodu z kryštálikov odfiltrovať a potom uvedené kryštáliky vysušiť.
Ďakujem!!
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Prečo sa už nesyntetizuje 4-MMC?
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
umývať u môžete len acetónom bez vody haha metylón a voda sa miešajú spolu, ale acetón sa nemieša s metylónom haha
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Pretože potom nevedia, ako sa vyrába 4mmc a vyrobili hovno cmc
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Po rekryštalizácii bk-MDMA, keď sú kryštály suché, mám ich premyť acetónom?
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Zdá sa, že sú to profesionáli, bez nápadu, keďže musia zarábať veľa peňazí a môžu si najať dobrých chemikov.
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
ako bolo povedané, že potrebujete mať čistý 2b34m bez hnedej bielej ďalej potrebujete umyť freebase dobré to všetko
 
Top