• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Amphetamine Methamphetamine obchodný návrh

hoodnigga4rent

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 28, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Ahoj som členom povedzme skupiny ľudí, ktorí radi zarábajú peniaze, alebo ak si lil pouličný chytrák, tak som ľud a ak máš čistý DEXTROMetamfetamín, tak máš to, čo chcem ja, a ja zasa mám nejaké veci, ktoré chceš možno aj potrebuješ zasa som sa prechádzal tmou od hodvábnej cesty a nikdy som si nič nekúpil málokedy mám dosť voľných osobných peňazí, a ak som mal, tak som nechcel brať riskovať, že ich premrhám na nádeje a sny, ale jediné, čo potrebujem, je, aby mi niekto dokázal, že má čistý d met a dobré zásoby, aby som vám mohol dať mesto plné zákazníkov, ktorí nemajú ani potuchy, čo je dark net, ak áno, nevedia ho používať alebo pochopiteľne stoja mimo, alebo nemajú čas alebo peniaze, ktoré by investovali do zisťovania, čo je čo ako člen skupiny vám môžem v podstate dať skupinu 9f ľudí ktorá sa postará o všetky boots on the ground blbosti a nikdy sa ťa to nedotkne ani nebudeš musieť vedieť ich meno dokonca budeš jednať s jedným človekom ktorý nemusí byť vždy ten istý človek sračky sa stávajú tiež nie je tvoj problém BTW ale ich ciele a nápady sú vždy rovnaké stačí mi dostatok sračiek ktoré som získal z dark netu aby som im predložil podobný návrh a nikdy nebudeš potrebovať iný zákazník nikdy nedôjde adresy niekto ide rogue by mal niekto zodpovedať a nikde sa schovať, ak by to urobil to nie je neslýchané trochu by to nikdy ovplyvniť vás niekto má záujem prosím dm ma robil som to po jednom, ale ľudia kecy a to bolo príliš veľa času len DM to veľmi veľmi malá investícia idk gram alebo 2, ak je to potrebné v niečom, čo by mohlo byť váš dôchodkový plán len hovorím
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Zasiahnite ma, ak ste stále nablízku a reálne
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Je to jedna z mojich najobľúbenejších drog
 
Top