Môže 4MMC vplyvom tepla zmeniť farbu a zmoknúť?

tronlk

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Dobrý deň,

Narazil som na niečo, čo sa inzeruje ako 4MMC. Má to hnedú farbu a je to mokré. V živote som to ešte nevidel. Nemá to vôňu 4MMC ani iného MMC. Testoval som to pomocou činidiel a Ropadobe je modrý/fialový, čo vylučuje MMC. Aj Zimmerman je nezvyčajne dokonale ružový. Priložím fotografie s výrobkom a s výsledkami testov.

Ak mi niekto vie pomôcť v tom, že mi povie, čo si myslí, že to je, alebo mi povie, ako to vyčistiť, ako to vysušiť ?

Ďakujem!
 

Attachments

  • 5ogxdC3UQY.jpg
    5ogxdC3UQY.jpg
    125.8 KB · Views: 348
  • W359sGTe7f.jpg
    W359sGTe7f.jpg
    244.6 KB · Views: 317

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, myslím si, že ide o zmes produktov a dôrazne vám odporúčam, aby ste sa toho zbavili. Ak chcete, môžete si prečítať o metóde domáceho čistenia mefedrónu. Berte do úvahy, že môžete dostať silné vedľajšie účinky alebo sa touto látkou otráviť.
 

tronlk

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Len na učebné účely si myslím, že môžem vyskúšať metódu purifikácie. Ak sa mi to nepodarí, potom nepremrhám dobrý produkt.
Som zvedavý, aké výsledky po úspešnom purifikovaní dostanem pri testovaní činidiel a tiež ho pošlem do laboratória na riadne testovanie.

Vďaka!
 

hazel

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
1
Aceton používa rovnaké môže použiť na urýchlenie mdma mda a viac liekov na umývanie farby
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Môžete sa s nami podeliť o svoje výsledky na diskusiu
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Vyzerá veľmi zvláštne, nie je to 4 mmc.:poop::poop::poop:
 
Top