Question Môže niekto pomôcť pri získavaní chemikálií pre tlač

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Snažíme sa tlačiť xanax, adderal a oxidačné látky. Chceli by sme zaplatiť za pomoc pri získavaní hlavných potrebných chemikálií. Chápem, že pri dostatočnom výskume by som dokázal nájsť to, čo hľadám, ale radšej by som len zaplatil za to, aby sa to urobilo a tento krok dokončil. Som dosť zaneprázdnený človek a oceňujem pomoc. Bude platiť v xmr. Len sa chcem vyhnúť podvodom a používateľom so zlými úmyslami a verím, že platenie za informácie môže viesť k rýchlejším a dôveryhodnejším výsledkom. Ďakujem
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Viac by som tak potreboval pomoc pri vyhľadávaní účinnej látky pre každú uvedenú tabletu. Skúšal som tu najobľúbenejší spôsob prcovania zložiek, ale bezvýsledne. Ďakujem, že ste si našli čas na pobavenie mojej cesty. Za vašu pomoc a služby môžem poskytnúť náležitú odmenu.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Som The Maker. je možné, že vám môžem pomôcť, pretože v súčasnosti pracujem na podobnom projekte. Prísady, porcie a materiály sú ľahko dostupné, ale vzorec nie je také jednoduché vypočítať. Existuje patent na obchodný názov a zloženie Adderallu, ktorý sa dá farmakologicky správne zostaviť len tam, kde je to najpodobnejšie, pretože neexistuje spôsob, ako získať porcie, musíte to jednoducho pochopiť, môžete mi poslať správu a môžeme si prípadne vymeniť poznámky.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Čo máte na mysli pod pojmom hlavné chemické látky?

Hlavné chemické látky sú účinné látky. Ostatné sú pomocné látky.

Alebo potrebujete prekurzory na syntézu hlavných látok?

Potrebujem viac informácií o tom, čo teraz robíte a aké výsledky očakávate.
 

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Ospravedlňujem sa, začal som skôr tak, že som chcel účinnú látku, ale vidím, že môžem mať problém s tým, aby som to urobil pre produkty, ako sú repliky M30 alebo repliky adderallu. Teraz sa viac prikláňam k tomu, aby som požiadal o pomoc pri prekurzoroch na syntézu hlavnej zložky. Potrebujem pomoc s procesom tvorby tabliet a čítal som. Chcel by som podrobné vysvetlenie tvorby tablety, vzorca, pomeru pre farbivo a poťah a ktorá metóda syntézy by bola najvýnosnejšia pre vytvorenie Anpheteminu pre adderall a rôznych iných tabliet. Chcel by som niekoho, komu nevadí, že si nájde čas a prejde so mnou túto cestu, a rád by som niekomu zaplatil za to, že si nájde čas.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Žiadne aktívne zložky sa nedajú ľahko kúpiť a rovnako ani neaktívne zložky, ako je laktitol a sacharín sodný, s ktorých dávkovaním potrebujete pomôcť. Rovnako ako materiály na fyzickú výrobu tabliet. Potrebujete mixér, stroj na lisovanie tabliet, panvicové zariadenie, pneumatický rozprašovač a budete musieť vytvoriť polymérovú zmes na obalenie tabliet. Ťažkou časťou bude zmena farbív v stroji na výrobu rôznych tabletiek a nanesenie správnej vrstvy povlaku na tablety. Jeho projekt stojí 1 200 až 1 500 dolárov, ale je to darček, ktorý sa stále daruje. To, čo robím a čo dúfam, že dosiahnem, je momentálne trochu dôverné a nemáme žiadnu históriu, ktorá by o takejto hovorila. Som však legitímny, som len jeden z mnohých skutočných Heisenburgovcov.
 

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Ďakujeme. Predpokladal som, že jedným z najnáročnejších krokov bude správne odmeranie a zmiešanie farbív, aby sa dosiahla farba podobná farmaceutickej kvalite. Mali ste nejaké problémy so zabezpečením účinných látok? Vidím, že niektoré aktívne zložky sa získavajú ľahšie, napríklad aktívna zložka pre benzo, t. j. xanax, oproti aktívnej zložke pre opiáty, t. j. Mbox m30. Predpokladám, že je to spôsobené tým, že niektoré položky sú v Číne úplne zakázané. Mám problém so zabezpečením aktívnych zložiek pre druhú menovanú látku. Fungovala by účinná látka v kombinácii so spojivom napríklad firmapress? Mám problém nájsť ľahko dostupnú účinnú látku amfetamín bez toho, aby som potreboval nejakú formu dokumentácie buď z Číny, alebo zo štátov.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Ospravedlňujem sa Marvine Popcorn Odpovedal som na váš komentár, ako keby ste mi položili otázku. Je to len môj vzdelaný a skúsený názor.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Ospravedlňujem sa za oneskorenú odpoveď, ale v súčasnosti pracujem na rovnakom projekte. Ak by ste si chceli vymeniť kontakty, nie je so mnou problém.
 

sammyseaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Chcel by som len povedať, že vaše odpovede sú veľmi inteligentné, priateľu, aj ja mám rovnaký záujem o túto oblasť. Nebude ti vadiť, ak sa pridám?
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Lisovanie tabuliek LFA

(Firma press)
 

Attachments

  • UrOuVdMgyH.jpg
    UrOuVdMgyH.jpg
    172 KB · Views: 118

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Musíte dôkladne zmiešať Firm Press & aktívne zložky.
Potom prášok riadne vysušte a ihneď stlačte, inak sa chemické látky začnú oddeľovať a potom sa vám na tabletkách objavia biele bodky.
 
Top