Question Môžem si založiť laboratórium v byte?

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Chcel by som si vyrobiť amfetamín a MDMA, je nejaký problém urobiť to v byte?
Čo najskôr by som sa presťahoval na iné miesto, ale najbližšie mesiace nemôžem. Nemám na všetko peniaze, už teraz musím kupovať chemikálie a sklo.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Dôrazne odporúčam, aby ste si nezakladali laboratórium vo vlastnom dome alebo na akomkoľvek mieste, ktoré sa dá ľahko vystopovať.

Dobrým začiatočným miestom by mohla byť garáž (platená v hotovosti s falošným preukazom totožnosti), aby ste zostali v čo najväčšej anonymite
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Nikdy mi nebudú dodané podozrivé chemikálie. S touto opatrnosťou je problém o mať laboratórium v mojom dome vyriešený?

Väčšie obavy som mal z hluku a zápachu... Príliš veľa hluku a zápachu pre byt?
Je tu výhoda, ak sa stane, že niekto cíti zápach z ulice, nevie, z ktorej budovy pochádza, výhoda oproti domu!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Vaším ďalším problémom by mohli byť pachy, návštevy priateľov a rodiny alebo podozrievaví susedia. Ako ich všetky plánujete eliminovať?
Najmä zápachy.

Takisto, je vaše získavanie prekurzorov a laboratórneho vybavenia 100 % anonymné? Ak nie, vyšetrovanie proti vám by mohlo viesť LE veľmi rýchlo na prvé miesto, kde by predpokladali, že je vaše laboratórium alebo prekurzory, teda k vám domov!

Svojím predpokladom sa nemýlite, hoci existujú spôsoby, ako by ste mohli zo zápachu vyťažiť čo najviac, napríklad ozónovými generátormi a vedením vášho výfukového/filtračného systému cez roztok na báze vody na jeho filtrovanie.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Prepáčte toľko otázok... syntéza amfetamínu má zápach, ak použijem metódu p2pn a ortuť?
Pozeral som de video pre 10 gramov, veľmi malé množstvo, ale mohol by som robiť 5 takýchto reakcií naraz. Ak by som mohol vyrobiť 100 g amfetamínu denne, bol by to dobrý začiatok!

Bol som pestovateľ marihuany a ozónové generátory sa predávali na vôňu, aby sa používali spolu s uhlíkovým filtrom. Nikdy som si ozónový generátor nekúpil, pretože uhlíkové filtre odstránili zápach na 100 %. Pri marihuane stačia 2 kg uhlíka, asi 12 dolárov, na odstránenie zápachu z miestnosti na 1 rok. Ale s chemikáliami by sa uhlík veľmi rýchlo nasýtil.
Ozónové generátory by fungovali pri výrobe amfetamínu?
Možno vedenie axhaustu cez vodu nie je dobrý nápad, pretože uhlíkové filtre sú menej účinné, keď sa zvýši vlhkosť.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Myslel som skôr na MDMA a amfetamín, ak sa ľahko predáva 4mmc, možno by som to mohol urobiť! Pretože musím aj predávať, nielen vyrábať.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Žiadne obavy!

Áno, budú sa vyskytovať zápachy a toxické výpary, ktoré je potrebné recyklovať/znížiť. Myslím si, že najlepšie je pracovať so systémom filtrácie s aktívnym uhlím, ktorý je umiestnený nad reaktorom, priamo tam, kde je zdroj zápachu/výparov. Tento uhlíkový filter sa môže kombinovať s generátorom ozónu, presne takým istým, aký sa používa na plantážach buriny!

Predpokladal by som, že to bude fungovať rovnako, keďže ide o zabránenie šíreniu zápachu do prílišnej šírky, nie o boj proti toxickým výparom.

Vedenie cez vodu je v skutočnosti niečo, čo vidím dosť často, ako je znázornené na nasledujúcom obrázku (pravá strana v rohu), takže je v poriadku, že sa to robí v laboratóriu:

OHApPCe2Vh


Nie je to 100 % voda, ale roztok s niečím, čo si teraz presne nepamätám.

Pre referenciu si môžete pozrieť aj tento článok:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/setting-up-a-laboratory-in-the-house.586/
 
Top