Môžem použiť STAB pri redukcii boro

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Mám STAB Myslím, že jeho názov je triacetoxyborohydrid sodný. Moja otázka znie, či by som ho mohol použiť pri redukcii boro PMK

Ďakujem u
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Mám STAB Myslím, že jeho názov je triacetoxyborohydrid sodný. Moja otázka znie, či by som ho mohol použiť pri redukcii boro PMK

Mám 100 l priestoru a snažím sa zamerať na to, aby som pracoval s čo najvyššou účinnosťou. V súčasnosti používam al/hg a dúfam, že sa mi podarí škálovať až na 4 kg v 100L reaktore, počul som, že s boro redukciou sa mi tam zmestí oveľa väčšia reakcia naraz a tiež ju môžem spustiť pri oveľa bezpečnejšej(?)/nižšej teplote, ako aj zvýšiť výťažky a nemať v laboratóriu ortuť.

Bolo mi povedané, že all/hg je len 70 % výťažok? Myslel som si, že je to 90+, že to je to, čo som dostal.

Ďakujem u
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Chcete použiť triacetoxyborohydrid sodný alebo sa pýtate, pretože nemáte prístup k borohydridu sodnému v mieste svojho bydliska?
Borohydrid sodný sa predáva v Európe 120 eur/kg s bankovým účtom alebo z Číny 115 eur/kg s bitcoinom od toho istého dodávateľa pmk glycidátu.
 
Top